توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 440760
جوان چالدرانی در هجوم بهمن جان باخت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۷
رئیس جمعیت هلال احمر چالدران گفت: جوان 21 ساله در حادثه ریزش بهمن کوه های اطراف روستای 'چخورکند' این شهرستان جان خود را از دست داد.

رضا حسن زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی تماس‌های روز گذشته /یکشنبه/ مردم با هلال احمر چالدران نیروهای امدادی این جمعیت در قالب 2 تیم از شهرستان های ماکو و چالدران برای جست‌وجو عازم منطقه شدند.
وی اظهار کرد: متاسفانه به دلیل شرایط بد جوی و کولاک شدید در منطقه و بارش برف سنگین، شب گذشته تیم های امدادی مجبور به بازگشت از این روستا شدند.
وی اضافه کرد: صبح امروز دوباره نیروهای امداد و نجات عملیات جست‌وجوی فرد مفقود در بهمن را آغاز کردند و ساعت 9:30 صبح موفق شدند فرد مفقود را بیابند.
رئیس جمعیت هلال احمر چالدران گفت: متاسفانه نیروهای امداد و نجات بدن بی جان این جوان را از زیر برف بیرون کشیدند.
وی اضافه کرد: سرمازدگی و قطع شدن راه تنفس موجب مرگ این جوان چالدرانی شده است.
حسن زاده افزود: چهار نفر از اهالی روستای چخورکند روز یکشنبه برای شکار به دامنه کوههای اطراف روستا رفته بودند که صوت شلیک گلوله یکی از اهالی موجب ریزش بهمن و مدفون شدن جوان 21 ساله زیر برف شد.
به گزارش ایرنا، در سه روز گذشته پنج نفر از اهالی آذربایجان غربی در شهرستان های چالدران و سردشت با ریزش بهمن جان خود را از دست داده اند.
روستای چخورکند،از توابع بخش مرکزی شهرستان چالدران است.
 
کلمات کلیدی : ریزش بهمن+سقوط بهمن+مرگ زیر بهمن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
جوان چالدرانی در هجوم بهمن جان باخت