نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490567
توضیح پلیس درباره تیراندازی در محدوده فرودگاه کرمانشاه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۲
معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه تعقیب و گریز خودروی حامل قاچاق توسط پلیس را علت تیراندازی امروز در نزدیکی فرودگاه کرمانشاه عنوان کرد.

به گزارش ایسنا سرهنگ محمدرضا آموییدر واکنش به تیراندازی در نزدیکی فرودگاه بین المللی شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه، گفت: ساعت حدود 14 امروز (18 تیر) همکاران انتظامی به یک خودروی 405 در محدوده فرودگاه مشکوک می‌شوند.

آمویی ادامه داد: با دستور ایست، خودرو سرعت خود را افزایش داده و توقف نمی‌کند، همچنین راننده خودرو برای زمین گیر کردن خودروی پلیس از پرتاب کردن میخ بر روی جاده استفاده می‌کند.

وی گفت: درنهایت با توجه به خودداری راننده از توقف، همکاران انتظامی با رعایت قوانین بکارگیری سلاح و با چند بار اعلام دستور ایست و انجام تیراندازی هوایی در نهایت مجبور به تیراندازی می‌شوند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: در این تیراندازی راننده خودروی حامل بار قاچاق که در خودرو تنها بود جان خود را از دست داد و از خودروی این شخص محموله کالای قاچاق کشف شد.
 
کلمات کلیدی : تیراندازی+فرودگاه کرمانشاه+پلیس
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۱۷:۳۱:۰۶
یعنی نمیشد بجای خودش تایر ماشین رو زد؟ (4465782) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.