توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 297463
بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی پیرو فاجعه منا
بخش خبری الف، ۳ مهر ۹۴
تاریخ انتشار : جمعه ۳ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۴۱
بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی:

«اگر از صدام بگذریم، اگر مسأله قدس را فراموش کنیم، اگر از جنایت های آمریکا بگذریم، از آل سعود نخواهیم گذشت»

سخنان بنيانگذار جمهوري اسلامي‌ ايران روح‌الله کبير (ره) در باره رژيم فاسد آل سعود این روزها بیشتر ملموس است به طوری که در مراسم امسال حج ابراهیمی بیش از پیش بی لیاقتی سعودی ها بر جهانیان ثابت شد. پر واضح است جنایات سعودی ها پررنگ تر از بی کفایتی آنها است و این امر در «منا و رمی جمرات» به اوج خود رسید. بیش از ۱۳۰۰ کشته و ۲۰۰۰ مجروح  سندی دیگر برای جنایت سعودی های متحجر در جهت اجماع آزادی خواهان جهان برای برداشتن این لکه ننگ (آل سعود) از جهان اسلام است.

حال سوال اینجاست سعودی های پلید وقتی جان هزاران حاجی را فقط و فقط برای عبور یک شاهزاده گرفتند آیا بهتر نبود حجاج امسال به جای سنگ انداختن بهنماد شیطان، ملک سلمان و سعودی ها را که خود شیطان های واقعی هستند سنگسار می کردند؟! انجمن اسلامی دانشگاه علامه طباطبایی بنا بر اصل آزادی خواهی تشکل های دانشجویی اعلام می دارد تکرار این قبیل جنایات پس از گذشت ۲۸ سال قابل بخشش نبوده و این رژیم فاسد باید مسولیت این امر را برعهده بگیرد و تمامی خاطیان به اشد مجازات برسند. در غیر این صورت از دولت محترم جمهوری اسلامی ایران این درخواست را داریم تا با اقدامات لازم این مساله را در دادگاه های بین المللی پیگیری کرده و بی لیاقتی سعودی ها را در مجامع بین المللی به اثبات برساند.

اما باز این موضوعات مرهمی بر دل جوانان ایران زمین نخواهد شد و ماکماکان منتظر هستیم تا ریاض را بر سر شیخ نشینانش خراب کرده و مسجد الحرام و مدینه النبی (ص) را از دست فاسدان و نااهلان آزاد کنیم. آری ما به عنوان فرزندان مکتب روح الله کبیر (ره) اعلام می داریم هیچ گاه از جنایات آل سعود نخواهیم گذشت و تا لحظه آزادی مسجد الحرام از دست نااهلان و نامحرمان دست از تلاش برنخواهیم داشت و بر این عهد خود با امام خمینی (ره) هستیم تا با آزادی مسجدالحرام از دست فاسدان جانی با در دست داشتن پرچم امام عصر (عج) وارد مسجد الحرام شویم.

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی نیز همسو با ملت بزرگوار ایران اسلامی این جنایات سعودی ها را محکوم کرده و این حادثه دلخراش را به خانواده های جان باختگان و ملت غیور ایران اسلامی تسلیت گفته و از خداوند متعال به مصداق آیه شریفه «و من یخرج من بیته مهاجرا الی الله و رسوله ثم یدرکهالموت فقد وقع اجره علی الله» برای جان باختگان، علو درجات را مسالت دارد.

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی(ره)، ۳ مهر ۱۳۹۴
 
کلمات کلیدی : حادثه منا، فاجعه منا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.