توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 474024
پورابراهیمی عنوان کرد:اصلاح نظام بانکی دغدغه مشترک مجلس و دولت
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۱
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از آمادگی کمیسیون متبوعش برای همکاری با دولت دوازدهم برای رفع مشکلات اقتصادی خبر داد وگفت:به سرانجام رساندن اصلاح نظام بانکی یکی از اولویت های مشترک مجلس دولت دوازدهم است.


محمد رضا پورابراهیمی داورانی در گفت و گو با خانه ملت  ضمن قدردانی از حضور شکوهمند مردم ایران اسلامی در صحنه انتخابات گفت:ابتدا از تمامی مردم ایران اسلامی و برگزارکنندگان انتخابات برای برگزاری انتخابات باشکوه در 29اردیبهشت ماه قدردانی می کنم و برای این حضور باشکوه باید سجده شکر به جا آورد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در خصوص اولویت های اقتصادی دولت دوازدهم ادامه داد:با توجه به مناظرات اقتصادی بین کاندیداهای ریاست جمهوری یکی از مهمترین مشکلات کشور در زمینه مسائل اقتصادی و معیشت است و کمیسیون اقتصادی مجلس در این راستا این آمادگی را دارد تا با تعامل و همکاری با دولت دوازدهم زمینه توسعه اقتصاد کشور را فراهم کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود:از مهمترین اولویت های اقتصادی مشترک دولت و مجلس در سال جاری، اصلاح نظام بانکی و به سرانجام رساندن قانون بانکداری جمهوری اسلامی ایران، اجرا و اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده است.

پورابراهیمی داورانی افزود:برای تقویت معیشت مردم و اشتغالزایی باید زمینه رونق تولید و درآمدزایی را فراهم کرد بطور مثال اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده نقش مهمی در رفع مشکلات بخش تولید و کسبه دارد.

وی ادامه داد:اگر موارد مذکور که به عنوان اولویت مطرح شده به سرانجام برسد، تحولات خوبی در اقتصاد کشور اتفاق می افتد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:مجلس حمایت های لازم را از دولت برای رفع مشکلات اقتصادی انجام خواهد داد.
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۸ ۱۲:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۵ ۰۸:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۱۹:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۳ ۱۲:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۳۱ ۱۱:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۷ ۰۸:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۳ ۰۷:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۲ ۱۶:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۸ ۱۰:۲۲
 
۱۳۹۵/۰۳/۲۴ ۱۵:۰۲
 
 
کلمات کلیدی : محمد رضا پورابراهیمی داورانی+نظام بانکی+اصلاح نظام بانکی+دولت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.