توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 380929
اولین حضور پساتحریم ایران در نمایشگاه دارویی ویتنام
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۶
عضو هیات مدیره هلدینگ شفادارو گفت در پی رفع تحریم ها و ایجاد گشایش در همکاری های بین المللی، این شرکت به نمایندگی از شرکت های ایرانی در نمایشگاه دارویی ۲۰۱۶ ویتنام حضور یافت.

به گزارش تسنیم، عضو هیات مدیره هلدینگ شفادارو با اشاره به اینکه مدتها ایران در شرایط تحریم قرار داشت گفت: پس از سالها تحریم ایران و مشکلات پیش روی حضور ایران در نمایشگاه های دارویی جهان، شرکت هلدینگ شفادارو در نمایشگاه دارویی ویتنام حضور یافت.

فرشاد دهقانی با اشاره به اینکه هلدینگ شفادارو شامل شرکتهای داروسازی دانا، راموفارین، اندیشه نگاه سلامت، کیمیدارو جابربن حیان واسوه است گفت: این شرکتها توانایی قابل توجهی در تولید دارو در ایران دارند و توانسته اند به حل مشکلات دارویی کشور به ویژه در شرایط تحریم کمک کنند.

وی گفت: با رفع تحریمها، رایزنی برای همکاری بیشتر با شرکتهای دارو سازی جهان و جذب بازارهای جهانی آغاز شد که نتیجه این پیگیری ها، حضور هلدینگ شفادارو به نمایندگی از شرکت های ایرانی در نمایشگاه دارویی ۲۰۱۶ ویتنام بود.

دهقانی افزود:در این نمایشگاه توانستیم با شرکتهای داروسازی حاضر که از کشورهای آسیایی، آفریقایی و اروپایی به نمایشگاه آمده بودند، دیدارهایی داشته باشیم.

سمیعی مدیرعامل هلدینگ شفادارو نیز گفت: نمایشگاه ویتنام دستاورد مهمی را در زمینه تقویت تعامل جهانی دارد و در این نمایشگاه می توانیم با داروسازان جهانی رایزنی داشته باشیم و توانمندی های خود را به آنها ارایه دهیم تا شاهد یک تعامل دوسویه برای کاهش نیازهای دوطرف باشیم.
کلمات کلیدی : نمایشگاه دارویی ویتنام+پساتحریم ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.