نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 398524
احتمال افزوده شدن کارکردهای جدید به کارت سوخت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۰
معاون شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران از احتمال اتخاذ راهکارهای جدید برای استفاده از کارت سوخت خبر داد.

به گزارش ایسنا، شاهرخ خسروانی در گفت و گویی، با تاکید بر اینکه موضوعیت کارت های سوخت با بحث دو نرخی بودن بنزین ارتباط دارد، اظهار کرد: تک‌نرخی بودن قیمت بنزین توسط مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید و هنگامی که قیمت بنزین تک نرخی باشد موضوعیت استفاده از کارت های سوخت منتفی است.

وی از احتمال اتخاذ راهکارهای جدید برای استفاده از کارت سوخت خبر داد و افزود: ممکن است موضوع استفاده از کارت های سوخت مورد بررسی قرار گیرد و راهکارهایی برای استفاده های دیگر از این کارت اندیشیده شود. البته تا کنون همچین اتفاق نیافتاده و تا این لحظه کاربرد جدیدی برای استفاده از این کارت مطرح نشده است.

معاون شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در پایان به این سوال که آیا قیمت بنزین تا پایان سال افزایش خواهد داشت یا خیر ،پاسخ داد:برنامه ای برای تغییر قیمت بنزین اعلام نشده است.زمانی که این موضوع مصوب شود در دولت اعلام می شود. تا کنون چیزی مصوب نشده است.
 
کلمات کلیدی : کارت سوخت+ بنزین
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۲ ۱۶:۱۱:۱۷
تا انتخابات قيمت بنزين افزايش نمييابد ولي بعد ... اين سلوك دولتهاي ماست (3960838) (alef-11)
 
عبدالله
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۱۲ ۱۸:۵۶:۱۳
اکثریت مردم کشور فاقد خودرو هستند و البته فاقد کارت سوخت، در نتيجه چه کاربرد دیگری خواهد داشت که نفعش فقط به تعدادی از ملت که صاحب ماشین هستند میرسد!!!! (3961098) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.