توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 355521
ورود بقایایی از اجساد قربانیان هواپیما به قاهره
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۹
منابع رسانه ای از ورود بقایایی از اجساد قربانیان هواپیمای مفقودشده مصری به قاهره خبر دادند.

به گزارش مهر به نقل از الیوم السابع، تعدادی آمبولانس بقایایی از اجساد قربانیان را که در محل سقوط هواپیمای مصری در دریای مدیترانه کشف شده اند به کالبدشکافی «زینهم» در قاهره منتقل کردند.

بنا بر اعلام الیوم السابع نخستین آمبولانس وارد شده به کالبدشکافی حامل ۱۵ چمدان حاوی بقایای اجساد بوده است. در همین حال سازمان پزشکی قانونی مصر اعلام کرد که گرفتن نمونه دی ان ای از خانواده های قربانیان هواپیمای مصری را آغاز کرده است.

از سوی دیگر عبدالفتاح السیسی رئیس جمهوری مصر روز یکشنبه در سخنانی از تلاش این کشور برای یافتن هرچه سریعتر جعبه سیاه هواپیمای مصری «ایرباس ۳۲۰» خبر داد. السیسی در ادامه اظهارات خود افزود: در حال حاضر تحقیقات همچنان ادامه دارد و ما نمی توانیم به فرضیه معینی به عنوان علت اصلی سقوط هواپیما اشاره کنیم.

لازم به ذکر است که شرکت خطوط هواپیمای مصر بامداد پنجشنبه گذشته از قطع ارتباط خود با یک فروند هواپیمای نوع «ایرباس ۳۲۰» با ۶۶ سرنشین خبر داد. در هواپیمای مفقود شده افرادی با تابعیت های فرانسوی، انگلیسی، عراقی، سعودی، سودانی، کویتی و الجزایری و همچنین افرادی از جمهوری چاد وجود داشتند.
 
کلمات کلیدی : هواپیمای مصری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.