توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 449383
حورا صدر: به مسئولان یادآوری کنیم که تاکنون هیچ سندی مبنی بر عدم حیات امام نیافته‌ایم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۰
حورا صدر و مهدی فیروزان به همراه اعضای مؤسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر با سخنگوی وزارت امور خارجه ایران دیدار کرده و با وی درباره پرونده ربودن امام موسی صدر گفت‌وگو کردند.

به گزارش ایسنا، حورا صدر، فرزند امام موسی صدر در این دیدار که امروز (یکشنبه) انجام شد، گفت:‎ بحران های گوناگون محلی و منطقه ای و گذشت زمان باعث شده تا موضوع پیگیری مسئله ربودن امام صدر از اولویت کاری دولت ها خارج شود. ما، خانواده امام موسی صدر، لازم است که به مسئولان یادآوری کنیم که تاکنون هیچ سندی مبنی بر عدم حیات  امام نیافته‌ایم و همچنان امیدوار و پیگیر پرونده ایشان هستیم.

وی افزود: مقامات فعلی کشور لیبی نیز تاکنون هیچ سند و مدرکی را که نشان دهنده وفات یا شهادت امام صدر باشد، نیافته اند و به ما ارائه نکرده‌اند. باید مجددا اشاره کنم که موضع ایران در قبال این موضوع برای طرف مقابل بسیار مهم است.

در این دیدار بهرام قاسمی نیز با اشاره به اهمیت پیگیری پرونده امام موسی صدر و همراهانش برای دولت ایران، اظهار کرد: پرونده امام صدر برای ما بسیار مهم و جدی است و همیشه در اولویت برنامه‌های کاری ما بوده است. برای خود من نیز این پرونده اهمیت ویژه‌ای دارد و پیگیری آن در اولویت کاری من است. امیدوارم با اقدامات دو کشور ایران و لبنان شرایط آزادی ایشان فراهم شود.
 
کلمات کلیدی : امام موسی صدر+حورا صدر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.