نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 376186
زنگنه چند میلیون تومان حقوق می‌گیرد؟
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۱
بیژن زنگنه درباره فیش‌های حقوقی کارکنان صنعت نفت و کاهش سطح حقوقه آنها اظهار داشت: ما نمی خواهیم سطح حقوق کسی را پایین بیاوریم اما یک سقف حقوقی از سوی دولت برای حقوق‌هایی که فکر می کردند زیاد است، ابلاغ شد.

به گزارش فارس، وزیر نفت با بیان این که تعداد افرادی که در صنعت نفت حقوقشان بر اساس مصوبه هیئت وزیران محدود شده است به زحمت به ١٢٠ نفر می‌رسند، میزان حقوق دریافتی خود را ١٠ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: این میزان نیز براساس همین مصوبه قرار است کاهش پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی وزارت نفت، بیژن زنگنه درباره فیش‌های حقوقی کارکنان صنعت نفت و کاهش سطح حقوقه آنها اظهار داشت: ما نمی خواهیم سطح حقوق کسی را پایین بیاوریم اما یک سقف حقوقی از سوی دولت برای حقوق‌هایی که فکر می کردند زیاد است، ابلاغ شد.

وی با بیان این که این سقف در مناطق نفت‌خیز جنوب کشور و تهران به صورت متفاوت تعیین شده است، یادآور شد: سقف خالص دریافتی تصویب شده برای تهران ١٩ میلیون تومان است که این رقم برای جنوب ٢٤ میلیون و ٧٠٠ هزار تومان یعنی ٣٠ درصد بیشتر است.

زنگنه با بیان این که بر اساس این مصوبه، بخشنامه ای به مدیران چهار شرکت اصلی تابعه وزارت نفت ابلاغ شد تا حقوق‌های تیرماه بصورت موقت براساس این مصوبه پرداخت شود، تصریح کرد: البته باید عنوان کنم تعداد افراد که حقوقشان در نفت محدود شده است به زحمت به ١٢٠ نفر می رسد و نمی دانم حقوقهای بالایی که بعضی ها عنوان می کنند در نفت پرداخت می شود از کجا می آورند.

براساس این گزارش، در بخشنامه وزیر نفت در این زمینه آمده است: نظر به این که محتمل است مصوبه قانونی در خصوص تعیین سقف پرداخت حقوق و مزایای ماهانه به مدیران و کارکنان دستگاه‌های دولتی و عمومی با اندکی تاخیر در این ماه ابلاغ شود، لذا سقف‌های زیر به صورت موقت و علی الحساب جهت مراعات در پرداخت‌های تیرماه ابلاغ می شود که البته پس از دریافت مصوبه قانونی یاد شده در ماه مرداد بر اساس مصوبه نهایی اعمال خواهد شد.

وزیرنفت در ادامه این گفت وگو افزود: نزدیک ٧٠ درصد از ١٢٠ نفری که حقوق آنها محدود شده همکارانی هستند که دارای شرایط ویژه از جمله جانبازی هستند.

زنگنه درباره میزان حقوق دریافتی خود هم گفت: حدود ١٠ میلیون تومان حقوق دریافت می کنم که قرار است از این مقدار نیز کاسته شود.

بر اساس مصوبه دولت مقرر شده است، تمام مقام‌های سیاسی از جمله روسای سه قوه، معاون اول رئیس جمهور، نواب رئیس مجلس، وزرا، نمایندگان، شورای نگهبان، معاونان رئیس جمهور و مقام‌های همتراز زیر ١٠ میلیون تومان حقوق بگیرند.

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، ٢٤ خردادماه مصوبه هیئت وزیران درباره تعیین ضریب حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها، قضات و شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری و امثال آن را برای اجرا به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ابلاغ کرد.
 
کلمات کلیدی : فیش حقوقی+ حقوق مدیران+زنگنه+وزیر نفت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۱۷:۴۹:۱۴
این چه معنی می دهد که می آیند و یک عددی را به عنوان فیش حقوقی خود مطرح می کنند. این ها عوام فریبی است.
چرا بر اساس قانون اساسی، حقوق مسئولان بررسی نمی شود. اینها از هزار سوراخ سنبه دریافتی دارند. (3847150) (alef-11)
 
ش
United States
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۱۹:۲۲:۱۱
درود بر اقای زنگنه عزیز. (3847376) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۱:۳۴:۳۳
در دولت کلید،حقوق 24میلیون تومان هم قانونی شد!!!!!!!!!مدیران در مناطق جنوب در خودرو هم زیرکولر گازی هستند،در زمستان هم که آنجا بهترین آب وهوا دارد.محض اطلاع کارگران در جنوب درشرایط طاقت فرسا هستند. (3847623) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۵-۰۵ ۲۳:۲۵:۰۱
چرا باید ده میلیون حقوق بگیرند و ازمنارل سازمانی ورغیره استفاده کنند و ادعای مردمی بو در هم اشته باشند ولی آبدارچی همینداقا یک میلیون بگیرد و در اسلامشهر مستاجر باشد (3847802) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۱۳:۰۰:۳۵
ده میلیون رسمی و صدها میلیارد تومن غیر رسمی درست مثل سایر مسئولین!اینکه پرسش نداره! (3848862) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۲۲:۱۹:۵۰
ماجرای فیش های نجومی فقط و فقط دامن کارمندان جز بانکی را گرفت و لاغیر
خدا ازشون نگذره (4529254) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.