توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 415083
جزئیات تصادف در همدان؛ ۵ نفر در میان شعله‌های آتش سوختند
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۶
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: انحراف به چپ خودروی سواری سمند عامل اصلی بروز سانحه فوتی در جاده نهاوند به کنگاور بود، در این حادثه که بعدازظهر دیروز رخ داد 5 نفر سرنشین سمند که از زائران کربلا بودند در میان شعله های آتش گرفتار آمده و به طرز دلخراشی جان باختند، راننده پراید پس از انتقال به بیمارستان جان باخت.

به گزارش خبر آنلاین؛ سرهنگ رضا عزیزی، فرمانده پلیس راه استان طی گفتگو با خبر آنلاین با اعلام مطلب فوق افزود: در اثر برخورد شدید سه دستگاه خودرو سمند ، پراید و یک دستگاه تریلر در جاده فیروزان نهاوند از توابع استان همدان پنج نفر از سرنشینان خودروی سمند به علت حریق در دم کشته شده و سه نفر نیز به شدت مجروح شدند، یکی از مجروحان که راننده پراید بود در بیمارستان جان باخت.

وی خاطرنشان کرد: این حادثه در کیلومتر 20 جاده نهاوند به کرمانشاه حوالی روستای کهریز صلاح الدین رخ داد که بر اثر آن خودروی سمند که قصد عزیمت به کرمانشاه را داشت پس از برخورد با تریلر که به سمت نهاوند در حال حرکت بود دچار آتش سوزی شده و تمام سرنشینان آن در دم کشته شدند.

سرهنگ عزیزی ادامه داد: تمامی مجروحان و کشته شدگان در این سانحه از زائران کربلا بودند.

وی در خصوص نحوه بروز این سانحه به خبرنگار ما گفت: یک دستگاه خودروی سمند که در جاده نهاوند به کنگاور در حال حرکت بود به علت انحراف به چپ غیرمجاز با تریلری که از مسیر مقابل در حال تردد بود به صورت رخ به رخ برخورد می کند.

رئیس پلیس راه استان همدان افزود: بر اثر بروز این سانحه، خودروی سمند دچار حریق شده و پنج سرنشین آن جان خود را از دست می دهند همچنین لاستیک محور جلوی تریلر می ترکد.

سرهنگ عزیزی اضافه کرد: تریلر که خودروی سمند را زیر کرده بود به سمت چپ هدایت شده و خودرو سمند را با خود به سمت جلو هدایت می کند که در این هنگام قسمت عقب خودروی سمند با یک دستگاه سواری پراید برخورد می کند.

وی اظهار داشت: سه نفر از سرنشینان پراید که از کربلا در حال بازگشت بودند زخمی شدند که راننده در بیمارستان فوت کرد.
 
کلمات کلیدی : سانحه رانندگی + تصادف + همدان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.