توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 435081
تشکر اردوغان از حمله ترامپ به خبرنگار سی‌ان‌ان
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۲
رئیس جمهوری ترکیه از دونالد ترامپ به علت انتقاد خبرنگار شبکه سی ان ان قدردانی کرد.
به گزارش العالم، رجب طیب اردوغان در دیدار رؤسای شوراهای شهری گفت: ترکیه درپی اتفاقات " گِزی پارک" و عملیات ضد تروریستی شرق و جنوب شرق خاک خود برای انهدام تونل های تروریست ها به آماج حملات شدید رسانه های غربی تبدیل شده بود.

پلیس شهر استانبول اواخر مه 2013 در گزی پارک به حامیان محیط زیست که مخالف تخریب این پارک برای توسعه میدان "تقسیم" بودند، حمله کرد و با گاز فلفل آنها را متفرق نمود و اعتراضات استانبول به چند شهر دیگر کشیده شد و معترضان در شعارهای خود خواستار کناره گیری اردوغان بودند.

در این حال سایت تُرک پرس شنبه به نقل از اردوغان نوشت: خبرنگاران رسانه های غربی که از ترکیه انتقاد می کردند، در کنفرانس خبری رئیس جمهوری منتخب آمریکا مرتکب اشتباهاتی شدند و ترامپ به یکی از این خبرنگاران که همکار شبکه سی ان ان بود، جواب دندان شکنی داد.

ترامپ در اولین کنفرانس خبری خود از خبرنگار سی ان ان انتقاد کرده و گفته بود: "به تو اجازه نمی دهم که سؤالی بپرسی. خبرگزاری تو بسیار بد است و شما اخبار دروغ منتشر می کنید".
 
کلمات کلیدی : اردوغان+ترامپ+خبرنگار سی ان ان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.