توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429853
غیاثی: پنالتی‌های نفت و سپاهان درست بود
رئیس اسبق کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: پنالتی‌های اعلام شده در بازی نفت و سپاهان درست بود.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۲
سیدرضا غیاثی در گفت و گو با فارس،  در مورد نحوه قضاوت موعود بنیادی‌فر در بازی نفت تهران و سپاهان گفت: متاسفانه هنوزهم درایران هیچکدام از اهالی فوتبال  خواه بازیکن خواه مربی خواه تماشاگر خواه مسئولی از دپارتمان که کمک داور دادخواه را در دپارتمان دستش رامی‌پیچاند وبه دیوار وزمین می‌کوبد شان داوران را رعایت نمی‌کنند. من قبول دارم که اگر موعود بنیادی‌فر داور بازی سپاهان با نفت از همان شروع نیمه اول به بازیکنان اجاره نمی‌داد بعد ازهر سوتش با او مذاکره واعتراض کنند آخر وعاقبت بازی به این همه اخطار واخراج نمی‌کشید.

وی ادامه داد: اگر بازیکنان ودوست بسیار گرامی‌ام علی اقای دایی بزرگ مردوبهترین فرد همه فصول  فوتبال ما برابر قانون بخودش اجازه نمی‌داد که در کار وتصمیمات داور دخالت کند وقانون محوطه فنی را که اشعار می‌دارد نیمکت‌نشینان باید رفتار مسئولانه ای داشته باشندرا فراموش نمی‌کرد یک داور بین المللی جوان ما بخودش اجازه نمی‌داد حتی بدرستی اور از بازی اخراج کند. 

رئیس اسبق دپارتمان داوری فوتبال افزود: قضاوت موعود بنیادی فر درمورد تشخیص خطاها واعلام جرایم تیمی درست بود او در دقیقه٤٥+٣ برعلیه سپاهان اعلام پنالی کرد که درست بود اما یادش رفت به دروازه بان خطا کار سپاهان اخطار دهد او در دقایق پایانی بازی هم بنفع تیم سپاهان اعلام پنالتی کرد که درست بود چون مدافع تیم نفت با پایش به نوک پای بهزادی کریمی ضربه می زند درست که بازیکن مهاجم روغن داغ خطا را زیاد کرداما تصمیم داور درست بود.

وی تصریح کرد: در ماوقعی که بازی هرکی به هرکی شده شده بود وبازیکنان هر خطایی را که دوست داشتندمرتکب می‌شدند اخطارها واخراج هایی راشاهد بودیم که در حالت عادی و احترام به تصمیم داور وصبر وحوصله بازیکنان اتفاق نمی افتد جزء دریک مورد اعلام آفساید اشتباه کمک داوران با داور هم اهنگ بودند وبدرستی انجام وظیفه کردند حتی درمواردی که به داور پیشنهاد هایی مبنی بر اخطار واخراج دادند بوظیفه شان درست عمل کردند.
 
 
کلمات کلیدی : جام حذفی+دیدار سپاهان - نفت تهران+داوری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.