توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 354153
پاسخ‌های علی‌عسکری به پرسش‌های خبرنگاران درباره اولین اقدام او پس از انتصاب
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۷
رییس جدید سازمان صداوسیما در حاشیه‌ی مراسم تودیع و معارفه رییس رسانه ملی، به پرسش‌هایی درباره اولین اقدام او پس از انتصاب، تغییرات مدیریتی در سازمان صداوسیما و اینکه کدام بخش‌ در صداوسیما را مهم‌تر می‌داند، پاسخ داد.

به گزارش ایسنا، رییس جدید سازمان صداوسیما در پاسخ به پرسش درباره اینکه اولین اقدامش در بدو ورود به سازمان چه خواهد بود؟ به طنز گفت:‌ شروع به کار اولین برنامه‌ی ماست.

دکتر علی‌عسگری سپس اظهار کرد: توجه به اقتصاد و تولید ملی در دستور کار ماست و شما همه‌ی این‌ها را روی آنتن خواهید دید.

او در همین زمینه توضیح داد: ما از صنایع کوچک و صنایع متوسط حمایت می‌کنیم. ما ۷۰ تا ۸۰ هزار کارخانجات داریم و باید کمک کنیم که آن‌ها راه‌اندازی بشوند، تولید کنند، مردم بخرند و کمک کنیم تا تحولات اقتصادی بالا برود.

رییس صداوسیما همچنین در پاسخ به اینکه توجه به کدام بخش از سازمان اعم از خبر، سریال‌سازی، رادیو و ... برایتان اولویت دارد؟ اظهار کرد: مهمترین بخش ما سیماست؛ در تولید برنامه‌های جذاب و آموزنده و در خبررسانی قطعا تغییر و تحولاتی را خواهید دید.

علی‌عسکری سپس در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه تغییر معاونان سازمان تا چه میزان در اولویت شما خواهد بود، اظهار کرد: ما در این مورد کار فوری و ضربتی را در نظر نداریم.

او در پاسخ به اینکه با توجه به صحبت‌های محمد سرافراز در مراسم تودیع و معارفه مبنی بر حل شدن بدهی‌های صداوسیما، پیش‌بینی شما این است که این مشکلات چگونه حل خواهد شد؟ اظهار کرد: ما در سازمان صداوسیما مشکل زیاد داریم اما تلاش می‌کنیم که آن‌ها را حل کنیم و نگذاریم که برای پرسنل سازمان مشکلی ایجاد شود.

علی‌عسکری همچنین در پاسخ به اینکه چه برنامه‌هایی را از این پس در دستور کار خود قرار خواهید داد، توضیح داد: برنامه‌ها را بعدا توضیح می‌دهم اما برای تحقق بیشتر منویات و تدابیر مقام معظم رهبری و همچنین برای رشد اقتصاد ملی و اقتصاد مقاومتی تلاش خواهیم کرد. همچنین برنامه‌هایی برای ارتقاء فرهنگی و حمایتی از نهادهای جامعه و رشد هویت فرهنگی جوانان خواهیم داشت.

رییس صداوسیما ارتباط بیشتر با نخبگان فرهنگی و اقتصادی جامعه را از دیگر اولویت‌های رسانه ملی برشمرد و گفت: سازمان صداوسیما قرار است ارتباطات را گسترده‌تر کند تا بتوانیم از طریق آن‌ها فایده‌های فراوانی را به مردم برسانیم و برنامه‌هایی را نظیر علم و فناوری، حمایت از صنایع دانش‌بنیان، حمایت از تولیدات ملی و اینکه جامعه ما از تولیدات با کیفیت ملی استفاده کند و منجر به رشد صنایع و کارخانجات شوند و اشتغال را بالا ببرند، در نظر داریم.
 
کلمات کلیدی : سرافراز+صداوسیما+علی عسکری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.