توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 306057
واکنش نبی به اظهارنظر اسدی درباره ماجرای کی‌روش
تاریخ انتشار : شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۰
دبیرکل پیشین فدراسیون فوتبال گفت که نامه‌‌ای درباره کی‌روش به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ارجاع نداده است.

مهدی محمدنبی در گفت‌وگو باتسنیم در خصوص صحبت‌های اسدی مبنی بر اینکه ارجاع پرونده کی‌روش به کمیته اخلاق با امضای نبی بود نه‌ من اظهار داشت: زمانی که در فدراسیون فوتبال به عنوان دبیرکل فعالیت می‌کردم، نامه‌ای از وزارت ورزش‌وجوانان خطاب به کفاشیان ارسال شد و طی آن توضیحاتی را درباره قرارداد بین فدراسیون فوتبال و آل‌اشپورت می‌خواستند. این نامه مربوط به شخص خاصی نبود و اشاره‌ای به نام فردی نکرده بود.

وی با بیان اینکه نامه‌ای درباره کی‌روش به کمیته اخلاق ارجاع نداده افزود: این نامه را جهت بررسی به کمیته بازاریابی ارجاع دادم که رسیدگی به آن مصادف با منفک شدن من از فدراسیون فوتبال شد. پس از آن هم اطلاعی از گردش کار بعدی این نامه ندارم.

دبیرکل پیشین فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: در این مدت سعی داشتم با سکوتم به فوتبال کمک کنم و به این کارم ادامه خواهم داد. تنها چیزی که اهمیت دارد، تیم ملی و منافع آن است و همه باید از تیم ملی حمایت کنیم.

نبی با اشاره به حاشیه‌هایی که برای کارلوس کی‌روش در این پرونده به وجود آمده است، گفت: کی‌روش فردی است که هم در کارش سختکوش بوده و هم توانسته نتایج قابل قبولی بگیرد. باید فضا به گونه‌ای باشد که آرامش حاکم شود تا کی‌روش بتواند سهمیه جام جهانی ۲۰۱۸ را کسب کنیم.
 
کلمات کلیدی : مهدی محمدنبی+کارلوس کی روش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.