توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450255
افزایش ناپایداری‌های جوی و بهبود کیفیت هوای پایتخت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۲
نتایج پایش کیفیت هوا تهران بیانگر برقراری شرایط کیفی هوای سالم در روز جاری (چهارشنبه) بوده و پیش بینی می شود شرایط مطلوب کیفی هوا تا روز پنجشنبه همچنان تداوم داشته باشد.

به گزارش ایسنا، بر اساس نتایج پارامترهای هواشناسی پیش‌بینی شده برای ایستگاه مهرآباد، تداوم شرایط جوی نسبتا پایدار در روز جاری (چهارشنبه 11 اسفند)، خواهیم داشت و تنها در برخی ساعات وزش باد موثر (بزرگی بین 3 تا 5 متربرثانیه) انتظار می رود.

بر اساس این گزارش با افزایش میزان ناپایداری جوی در روز پنجشنبه 12 اسفند، به تدریج بر سرعت باد افزوده شده و در برخی ساعات وزش باد با بزرگی بین 5 تا 7 متربرثانیه پیش بینی می شود.

همچنین با حاکمیت شرایط جوی نسبتا ناپایدار در روز جمعه 13 اسفند، همراه با وزش باد طی برخی ساعات بارش پراکنده انتظار می رود.

دما نیز طی روزهای پایانی هفته روند افزایشی خواهد داشت.بر اساس گزارش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفی هوا در 24 ساعت گذشته منتهی به صبح امروز در این شهر 88 و در شرایط سالم قرار داشته است.
 
کلمات کلیدی : آلودگی هوا + شاخص آلودگی+ هوای پایتخت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.