نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498451
اتحادیه اروپا بار دیگر نقض برجام توسط آمریکا را نادیده گرفت
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۴۸
سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بدون اشاره به نقض مکرر برجام از سوی طرف آمریکایی، مدعی شد تا کنون تمام طرف ها به آن پایبند بوده اند.

به گزارش مهر به نقل از بیزینس استاندارد، اتحادیه اروپا با نادیده گرفتن نقض مکرر برجام از سوی آمریکا، اعلام کرد تا کنون تمامی طرف ها به توافق هسته ای پایبند بوده اند.

بر این اساس «کاترین ری» سخنگوی «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا مدعی شد تمامی طرف ها به تعهداتی که بر اساس برجام، بر عهده داشته اند، عمل کرده و اقدامی که نقض کننده آن باشد انجام نداده اند.

این ادعا در حالی مطرح می شود که طی ماه های اخیر کنگره آمریکا بارها موضوعات ضد ایرانی را در دستور کار قرار داده و رئیس جمهور آمریکا نیز در راستای این اقدامات خصمانه، طرح جامع تحریمی اخیر کنگره را امضا کرده است.

به گفته سخنگوی موگرینی، طی نشستی که اواخر تیر ماه توسط کمیسیون مشترک نظارت بر برجام در وین برگزار شده، مسائل مختلف از جمله تحریم های آمریکا بر ضد ایران مورد بررسی قرار گرفته است.
 
کلمات کلیدی : اروپا+برجام+نقض برجام
 
United States
۱۳۹۶-۰۵-۱۳ ۰۸:۲۱:۴۶
توقع دارید اروپا بین ایران و آمریکا جانب ایران رو بگیره؟ البته ...بعضیا... و میگن حالا که آمریکا تحریم کرد بریم سراغ اروپا و آمریکا رو منزوی (!!!!!) کنیم. (4502528) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۳ ۱۰:۲۰:۲۰
مقامات خودمون میگن آمریکا نقض نکرده که!!...فقط 2-3 تا بند به روحش پایبند نبوده انگار یا خلاف کرده نه نقض. (4502661) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.