نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 445251
تشکیل پرونده برای معلم متخلف در کرمان و رسیدگی ویژه به آن
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۱
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از تشکیل پرونده ویژه قضایی برای معلمی که به تنبیه دانش آموز در یکی از مدارس منطقه رودبار جنوب اقدام کرده بود، خبر داد.

به گزارش ایسنا، دادخدا سالاری با بیان اینکه دستگاه قضایی با هرگونه عوامل ناامنی در جامعه برخورد خواهد کرد، گفت: دادستانی به عنوان مدعی العموم به این پرونده ورود کرده و به طور ویژه و در اسرع وقت آن را مورد رسیدگی قرار می دهد.

این مقام قضایی استان کرمان تاکید کرد: دستگاه قضایی با کسانی که نظم، امنیت و آرامش جامعه را مختل می‌کنند برخورد قضایی خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، صبح روز شنبه 23 بهمن ماه، در یکی از مدارس دبستان پسرانه رودبار جنوب دانش آموزی به علت عدم انجام تکالیف خود مورد تنبیه معلم قرار گرفت که مداد در دست دانش آموز متاسفانه وارد زیر پوست سر دانش آموز شده است.
 
کلمات کلیدی : تنبیه بدنی دانش‌آموزان + دانش‌آموز + آموزش و پرورش
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۱۵:۲۶:۱۲
لطفا به وضعیت آموزش و پرورش رسیدگی شود، از همه لحاظ
من یک معلم هستم و گوشزد می کنم به سران مملکت که: معلمان دارند باد می کارند و محصول این کشت طوفان است. (4163029) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۱۵:۳۴:۱۷
الهی شکر! (4163053) (alef-11)
 
سیفیاری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۵ ۱۸:۴۷:۴۰
بداد معلم جماعت برسید نه اینکه مدادی که بصورت سهوی وارد پوست سر دانش آموز شده!!! (4163497) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.