توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 471054
رئیس ستاد میرسلیم: روحانی، در دوره اول انتخابات موفق نمی شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۰
رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم گفت: رای روحانی به آن میزان نیست که در دوره اول موفق شود از این رو همه نامزدهای اصولگرا باید فعالیت خود را داشته باشند.

به گزارش مهر، محمدعلی امانی، رئیس ستاد انتخابات سید مصطفی میرسلیم گفت: با توجه به اینکه دانشگاه ها از همه نامزدهای انتخابات دعوت به حضور کرده‌اند اما تنها کسی که این دعوت را پذیرفته میرسلیم بوده است.

وی افزود: هفته آینده هفته سرنوشت سازی است و ستاد تبلیغاتی آقای میرسلیم حضور فعال‌تری در صحنه خواهد داشت.

امانی تاکید کرد: تا آنجا که در توان ما باشد دعوت همه دانشگاهها را برای حضور آقای میرسلیم اجابت خواهیم کرد.

وی ادامه داد: هفته آینده قطعا با جنگ روانی دشمنان علیه اصل انتخابات مواجه خواهیم شد و حتما شاهد برخی بداخلاقی‌های انتخاباتی و انتشار شایعاتی در خصوص کناره‌گیری برخی نامزدها خواهیم بود.

امانی گفت: میرسلیم راهکارهای خود برای حل معضلات اقتصادی از جمله مشکل اشتغال و تولید_ملی را ارائه خواهد کرد.

وی تصریح کرد: تحلیل ما براساس نظرسنجی‌ها این است که رای روحانی به آن میزان نیست که در دوره اول موفق شود لذا همه نامزدهای اصولگرا باید فعالیت خود را داشته باشند.
نیمی از پاساژ رضوان در آتش سوختمدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت: به علت مواد موجود در پاساژ رضوان، آتش‌سوزی تاکنون ادامه داشت اما کار اطفا حریق تقریباً به پایان رسیده و آتش تقریبا در حال مهار است.
امتیاز خبر: 54 از 100 تعداد رای دهندگان 2985
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت: به علت مواد موجود در پاساژ رضوان، آتش‌سوزی تاکنون ادامه داشت اما کار اطفا حریق تقریباً به پایان رسیده و آتش تقریبا در حال مهار است.

«کیومرث حاجی‌زاده» در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حدود ساعت 13 پاساژ رضوان اهواز به‌علل نامعلوم دچار آتش‌سوزی شد، در این پاساژ 44 باب مغازه عمدتاً خرازی، وجود دارد.

وی افزود: به‌علت مواد موجود در این پاساژ، آتش‌سوزی تاکنون ادامه داشت اما کار اطفا حریق تقریباً به پایان رسیده و آتش در حال مهار شدن است.

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان با بیان این‌که این حادثه تاکنون یک مصدوم از میان مردم عادی داشته است، گفت: همه دستگاه‌ها علاوه بر آتش‌نشانی از جمله آبفا مدیریت بحران استان، مأموران انتظامی، اورژانس، هلال‌احمر و ... مشغول کار هستند.

نیمی از پاساژ رضوان در حال سوختن است

شهردار منطقه یک اهواز گفت: هم‌اکنون طبق آنچه مشهود است، نیمی از پاساژ رضوان در حال سوختن است و هنوز کانون حریق نامشخص است.

به گزارش ایسنا، «بابک محمدی» در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حدود ساعت 13:30 از وقوع آتش‌سوزی سنگین در پاساژ رضوان مطلع شدیم و از همان ابتدای امر نیروهای شهرداری در محل حادثه حضور داشتند و با همکاری مردم نسبت به تخلیه انبارهای هم‌جوار این پاساژ که امکان سرایت آتش به آنها وجود داشت، اقدام کردند.

وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون طبق آنچه مشهود است، نیمی از پاساژ رضوان در حال سوختن است و هنوز کانون حریق نامشخص است.

شهردار منطقه یک اهواز گفت: با توجه به گستردگی حریق از مناطق نفت‌خیز درخواست کمک کردیم و خودروهای شرکت نفت جهت کمک به اطفای حریق به محل حادثه اعزام شد.

محمدی هم‌چنین اظهارات برخی کسبه پاساژ رضوان و مردم مبنی بر این‌که نخستین ماشین آتش‌نشانی که در محل حادثه حاضر شد فاقد آب بود را به شدت تکذیب کرد و گفت: اصلاً چنین وضعیتی نبوده است.
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۱۲:۳۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۱۹:۰۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۱۹:۵۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۱۸:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۰ ۱۰:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۲۰:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۸:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۳:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۹:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۲:۲۱
 
 
کلمات کلیدی : روحانی+انتخابات ۹۶+انتخابات ریاست جمهوری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.