توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 276970
احمدی‌نژاد از شکایت نکرده ی خود علیه توکلی انصراف داد!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۴۸
دفتر رئیس‌جمهور سابق اعلام کرد محمود احمدی‌نژاد از شکایت خود علیه احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس انصراف داد. این در حالی است که نام وی اصلاً به عنوان شاکی خصوصی سایت الف مطرح نبوده است!

به گزارش فارس، دفتر محمود احمدی‌نژاد طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: رئیس‌جمهور دولت‌های نهم و دهم طی نامه‌ای به دادگاه کیفری استان تهران از شکایت خود علیه احمد توکلی انصراف داده است.

متن نامه احمدی‌نژاد بدین شرح است:

ریاست محترم شعبه ۷۸ دادگاه کیفری استان تهران

با سلام
در خصوص پرونده مطروحه در آن شعبه محترم موضوع رسیدگی به اتهامات آقای احمد توکلی؛ نماینده مجلس شورای اسلامی و مدیر مسئول سایت "الف"، ظاهرا یک یاز موارد اتهامی مندرج در کیفرخواست صادره علیه ایشان، توهین به اینجانب در زمان خدمتگزاری ملت شریف ایران به عنوان رئیس‌ جمهور می‌باشد.
اعلام می‌دارم که اینجانب به سهم خود هیچ شکایتی از آقای توکلی نداشته و مراتب گذشت خود از ایشان را اعلام می‌دارم.
ضمنا آقای حسینی؛ وکیل محترم دادگستری جهت تقدیم این لایحه معرفی می‌شود.

محمود احمدی‌نژاد

گفنی است پیش از این دادستان تهران به عنوان مدعی العموم به دلیل یک کامنت که اشتباهاً در الف منتشر شده و نسبت به رئیس جمهور وقت، آقای محمود احمدی نژاد توهین آمیز بود، اعلام شکایت کرده بود که پرونده ی آن در دادگاه بررسی شد. شکایت دادستان هم به دلیل جایگاه حقوقی ریاست جمهوری بود.
 
کلمات کلیدی : احمدی نژاد+ احمد توکلی+ شکایت+ دادگاه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.