توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 412473
دیدار دختر و داماد امام موسی صدر با معاون ظریف +عکس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۲
روز گذشته تعدادی از اعضای خانواده امام موسی صدر با معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه در محل این وزارتخانه دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش میزان، روز گذشته تعدادی از اعضای خانواده امام موسی صدر با معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه در محل این وزارتخانه دیدار و گفت وگو کردند.در این دیدار حورا صدر و مهدی فیروزان دختر و داماد امام موسی صدر که مسوولیت موسسه امام موسی صدر در ایران را نیز بر عهده دارند، حضور داشتند.

حسین جابری انصاری در صفحه اینستاگرام خود در مورد این دیدار و اندیشه‌های امام موسی صدر نوشت: "با بانو حورا صدر و مهندس مهدی فیروزان دختر و داماد عزیز آفتاب تابان مدرسه اسلام و تشیع حضرت امام موسی صدر، چهارشنبه 19 آبان نود و پنج، دفتر معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه. امروز توفیق این را داشتم که در خدمت مسئولان موسسه امام موسی صدر در ایران باشم و ساعتی درباره امام موسی صدر و پیگیری های ضروری پرونده ایشان بگویم و بشنوم.
از خدا خواهیم توفیق عمل."

به بهانه این دیدار فرازی از دیدگاه‌های بلند امام صدر درباره آزادی، یکی از دو گمگشته همیشگی انسان در کنار عدالت را تقدیم همراهان همیشگی این صفحه می‌کنم: آزادی برترین ساز و کار فعال کردن همه توانایی‌ها و ظرفیت‌های انسانی است. هیچ کس نمی تواند در جامعه محروم از آزادی خدمت کند، توانایی هایش را پویا و موهبت‌های الهی را بالنده سازد. آزادی یعنی به ‏رسمیت شناختن کرامت انسان و خوش‏ گمانی نسبت به انسان؛ حال آنکه نبود آزادی یعنی بدگمانی نسبت به انسان و کاستن از کرامت او. کسی می ‏تواند آزادی را محدود کند که به فطرت انسانی کافر باشد. فطرتی که قرآن می ‏فرماید: «فِطْرَت اللَّهِ الَّتی فَطَرَ النّاسَ عَلَیها» فطرتی که پیامبر باطنی و درونی انسان است.
 
کلمات کلیدی : امام موسی صدر + حورا صدر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.