توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 502879
۲۱۲ نماینده مجلس از سردار دهقان تقدیر کردند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۳
۲۱۲ نماینده مجلس با امضای نامه‌ای خطاب به حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح دولت یازدهم از زحمات وی تقدیر کردند.

به گزارش فارس، 212 نماینده مجلس با امضای نامه‌ای خطاب به حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح دولت یازدهم از زحمات وی تقدیر کردند.

برپایه این خبر نمایندگان مجلس در این نامه که از سوی محمدحسین فرهنگی عضو هیئت‌رئیسه مجلس قرائت شد، خطاب به سردار دهقان خاطرنشان کردند: رشد جهشی تولید صنایع دفاعی در تسلیحات و تجهیزات نظامی و به ویژه قدرت موشکی تؤام با ارتقای نوآوری و فناوری های نوین و نوسازی بخشی از سامانه های دفاعی و صنعتی از اقدامات ارزشمند جنابعالی در وزارت دفاع بود که ضمن اثربخشی فراسرزمینی و فرازمانی، باعث اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران و افزایش قدرت بازدارندگی گشت.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه نامه خود از تلاش‌های وزیر دفاع دولت یازدهم در کمک به اقتدار علمی، دفاعی، ملی و بین المللی قدردانی و تشکر کرده‌اند.
 
 
کلمات کلیدی : سردار دهقان، دولت یازدهم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.