توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 410970
ده‌ها فرد مسلح در حسکه تسلیم شدند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۳
فرد مسلح در استان حسکه برای استفاده از عفو ریاست جمهوری و عادی سازی وضعیت سوریه، خود را تسلیم نهادهای دولتی کردند.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، استاندار حسکه در حاشیه برنامه ثبت نام و عادی سازی وضعیت این افراد گفت: کشور برای پیروزی به همه فرزندان خود به منظور مشارکت در موفقیت فرماندهان ارتش نیاز دارد.

حایز الحمود الموسی بر ادامه طرح آشتی های منطقه ای و باز بودن درها مقابل فریب خوردگان و تضمین همه حقوق آن و عادی سازی وضعیت آن ها براساس قوانین تاکید کرد.

فرمانده پلیس استان حسکه نیز گفت: این اقدام در راستای طرح آشتی ملی برای حفظ جان و خون سوری ها و بازگرداندن فریب خوردگان به آغوش وطن است.

سرتیپ فایز غازی افزود: پلیس استان حسکه آماده استقبال از همه کسانی است که مایل به عادی سازی وضعیت خود هستند.
مفتی استان حسکه نیز اظهار داشت: این تجمع مانند جشنی برای بازگشت فرزندان ملت است که به خطای خود اعتراف کرده و با بخشش و پذیرش روبه رو شدند.

عبدالحمید الکندح اضافه کرد: این یک دعوت دائمی از همه فریب خوردگانی است که برای عادی سازی پرونده خود اقدام و در پیروزی سوریه و دفاع از خاک آن مشارکت کنند.

صلیبا عبدالله اسقف کلیسای حضرت مریم هم گفت: سوریه کشور همزیستی مسالمت آمیز، صلح و محبت می باشد و آغوش خود را برای همه فرزندان خطاکار خود گشوده است.

شهر حسکه در شمال شرق سوریه مرکز استانی با همین نام در مرزهای عراق و ترکیه قرار دارد.
 
کلمات کلیدی : سوریه+حسکه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.