نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508378
خالکوبی‌های خلافکاران تهران
در ادامه اجرای طرح‌های امنیت محله‌محور طرح ضربتی پلیس پایتخت برای دستگیری اراذل و اوباش در محلات تهران در 85 فقره عملیات در نقاط مختلف حدود 213 نفر از افرادی که دارای جرائمی همچون تخریب اموال، عربده‌کشی، درگیری مسلحانه، زورگیری، مزاحمت نوامیس، نگهداری و خرید و فروش سلاح، نگهداری و خرید و فروش مواد مخدر و... بودند، دستگیر شدند. این افراد امروز در حضور رییس پلیس تهران به مقر پلیس امنیت پایتخت منتقل شدند. خالکوبی های عجیب و غریب روی بدن افراد دستگیر شده سوژه عکاسان خبرگزاری ها بود. عکاس: کیانوش محبیان/ ایلنا، مهدی بلوریان/ فارس، حسین اسماعیلی/ میزان، مقداد مددی / تسنیم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۲
 
کلمات کلیدی : خالکوبی، خلافکار، پلیس
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۷:۴۱:۴۷
شاید پول مفت دارند. (4546015) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۲۱:۴۲:۲۱
چقدر زشت بعضی از ورزشکاران مانند این خلافکاران مرتکب خالکوبی میشوند. (4546271) (alef-11)
 
احد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۰۷:۰۱:۵۰
اینکه همه اش اینها را مقصر بدانیم اصلا عادلانه و منصفانه نیست . مطمنا اگر کار و کسب درستی داشتند چنین رفتاری نداشتند . بنظرم این حرکات و خالکوبی ها نوعی اعتراض به وضع زندگی شون هست ! (4546499) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۰۹:۲۳:۴۴
به نظر من بایستی فقط به جرایم اشان رسیدگی شود و نباید خالکوبی هایشان را نشان بدهند چرا که یک مساله شخصی است و ارتباطی به دیگران ندارد. (4546633) (alef-11)
 
آریابان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۱:۰۱:۵۵
هر چند برای اینگونه افراد با توجه به کلاس اجتماعی خاص خودشون ، خالکوبی یکی از الزامات و بایسته های غیر قابل چشم-پوشی بحساب میاد ولی با توجه به تبلیغات مداوم سیما !!!!! (از طریق پخش روزانه و شبانۀ چندین مسابقۀ فوتبال ، درحالیکه کشتی-گیر ها اصولا بدنشون رو تبدیل به بوم نقاشی نمی کنند) و مشاهدۀ دهها سلبریتی !!!!! دارای خالکوبی های حداقل از شونه تا مچ و بعضا بسیار بیشتر از اون ، حتی سایر جوانان غیر از اوباش و ارازل هم به این پدیدۀ نامناسب و حتی گهگاه مشمئز کننده !!!! تشویق و برانگیخته می شوند ؛ (4546781) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۲:۳۵:۳۲
متاسفانه افراد دستگیر شده به خوبی میدانند که تا چند روز دیگر ازاد خواهند شد و ......... (4546911) (alef-11)
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۳:۰۰:۱۵
خالكوبي در تمام دنيا رواج داره اتفاقا داره به يه صنعت و هنر پول در بياري هم تبديل ميشه كه گردش مالي بالايي هم داره . هر كس هم خالكوبي ميكنه الزاما خلاف كار نيست . (4546945) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.