نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455575
جزییات علت تاخیر در پرداخت معوقات فرهنگیان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۸
مدیرکل دفتر برنامه و بودجه آموزش و پرورش پیرامون تاخیر در پرداخت معوقات فرهنگیان توضیحاتی ارائه داد.

منصور مجاوری مدیرکل دفتر برنامه و بودجه آموزش و پرورش در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛در خصوص علت تاخیر در پرداخت معوقات گروهی از فرهنگیان که قرار بود امروز به طور کامل انجام شود،گفت: شب گذشته چک ها از خزانه نقد شد و امروز از ساعت 10 صبح برای واریز به بانک عامل ارائه شده است.
 
وی ادامه داد: آموزش و پرورش از ساعت 10 صبح تا ظهر کلیه اعتبار موردنیاز را به استان ها انتقال داد و در استان های مختلف براساس هماهنگی هایی موجود فایل پرداختی به بانک ها ارسال شده است.
 
مجاوری عنوان کرد: در برخی استان ها  به دلیل عدم همکاری بانک عملیات واریز به حساب فرهنگیان مشمول انجام نشده است.
 
مدیرکل دفتر برنامه و بودجه با تاکید بر اینکه کارهای اداری در استان های متاخر امشب انجام می شود، اظهار کرد: این استان ها موظفند تا قبل از 9 صبح فردا عملیات واریز به حساب فرهنگیان را انجام دهند.
 
وی تصریح کرد: در این نوبت پرداخت معوقات حق التدریس های آزاد و نیروهای قراردادی انجام می شود و سایر موارد همچون معوقات امتحانات،حق التدریس شاغل وانتخابات به بعد از تعطیلات موکول می شود.

 
 
کلمات کلیدی : معوقات فرهنگیان ، آموزش و پرورش ، نیروهای حق التدریس
 
بلالی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۳۰ ۱۲:۲۷:۵۹
مسیولان عزیز اموزش و پرورش ،شما بارها گفته اید بانک عامل که بانک ملی است با شما و فرهنگیان همکاری نمی کند ،خوب عزیزان من بانک طرف قرارداد را عوض کنید تا درس عبرتی برای انها شود .بارها شما و معلمان از برخورد بد کارمندان بانک ملی شکایت کرده و میکنید خوب بیایید با عوض کردن بانک این مشکل را برای همیشه حل کنید.یک معلم (4211408) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.