نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 434019
ارجاع پرونده شرکت پتروشیمی به شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز
مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان گفت:رسیدگی پرونده‌ای مبنی بر اظهار خلاف واقع یک شرکت پتروشیمی به خروج یک میلیون و 483 هزار و 472 دلار محصول به شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی ارجاع شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۲
به گزارش تعزیرات حکومتی، رضا سعیدی مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان، اظهار کرد: پس از انجام مراحل دادرسی و بررسی‌های کارشناسی، پرونده اظهار خلاف واقع یک شرکت پتروشیمی به خروج یک میلیون و 577 هزار پلی وینیل کلراید از کشور، تخلف محرز تشخیص داده شد.

وی ادامه داد: مدیرعامل این شرکت خصوصی به پرداخت یک میلیارد و 535 میلیون و 60 هزار و 758 ریال جریمه در حق صندوق دولت محکوم شد.

سعیدی گفت: پس از ابلاغ رای به مدیر عامل این شرکت خصوصی و اعتراض وی به رای صادره، پرونده در شعبه تجدیدنظر مورد رسیدگی قرار گرفت و جریمه با کسر 20 درصد از عامل تخلف اخذ و به صندوق دولت واریز شد.
 
 
کلمات کلیدی : تعزیرات حکومتی+ خوزستان+پتروشیمی+ قاچاق کالا و ارز
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۳:۱۰:۴۱
اولا این جریمه معنایی نداره چون شرکت رو جریمه کردید نه شخص رو و مطمئن باشید این جریمه از شرکت پرداخت میشه. دوما این جریمه از این جیب به اون جیبه و شرکت پتروشیمی در هر حال سودش رو به حساب دولت میریزه چون همشون خصولتی هستن. سوما آخه ۱۰۰ میلیون برا جریمه یه پتروشیمی چیه که بخواد جنبه بازدارندگی داشته باشه؟
خودتون رو اصلاح کنید و از عذاب خدا بترسید و حداقل اونی رو که به مردم توصیه میکنید بهش عمل کنید. (4111064) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.