توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 494914
هشدار مدیر جدید ارتباطات کاخ سفید به کارمندانش درباره درز اطلاعات
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۶
مدیر جدید ارتباطات کاخ سفید در مصاحبه‌ای وعده داد دست به "اقدامات موثر" به منظور جلوگیری از افشاگری‌ها از داخل دولت دونالد ترامپ خواهد زد و هشدار داد اگر درز اطلاعات از کاخ سفید متوقف نشود "کارمندان اخراج خواهند شد".

به گزارش ایسنا، به نقل از فاکس نیوز، آنتونی اسکاراموچی، مدیر جدید ارتباطات کاخ سفید در مصاحبه‌ای با فاکس نیوز گفت که می‌خواهد دست به اصلاحات سختگیرانه در واحد ارتباطات کاخ سفید بزند و حتی "از تعداد کارمندان کم کند".

اسکاراموچی خاطر نشان کرد: من فکر می‌کنم که این وضعیت برای رئیس‌جمهور و برای آمریکا و افراد داخل دولت عادلانه نیست.

وی گفت: شاید نتوانم جلوی درز اطلاعات در آژانس‌های بین دولتی و از سوی کارمندان دیگر را بگیرم چراکه آنها یک حوزه متفاوت هستند اما در کاخ سفید اتفاقی در حال رخ دادن است که رئیس‌جمهور دوست ندارد و ما می‌خواهیم آن را درست کنیم.

اسکاراموچی در توضیح وعده‌اش برای کاهش تعداد کارکنان گفت: تا جایی که به من مربوط است قرار است همه در تیم ارتباطات یک شروع جدیدی را تجربه کنند. با این حال همه در این تیم می‌توانند به حضورشان ادامه دهند اگرکه از پروتکل مقابله با درز اطلاعات پیروی کنند.

اسکاراموچی در یک مصاحبه دیگر با سی‌بی‌اس نیز صراحتا گفت: من به همه کارمندانم خواهم گفت که آنها ممکن است اخراج شوند.

شون اسپایسر، دبیر مطبوعاتی کاخ سفید چند روز پیش در اعتراض به انتصاب اسکاراموچی به عنوان مدیر ارتباطات کاخ سفید از سمتش استعفا کرد.
 
کلمات کلیدی : آمریکا + امنیت آمریکا + ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.