توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 414912
تشدید گشت و پایش‌ها و برخورد با واحدهای آلاینده
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۵
رئیس اداره محیط زیست شهرستان ورامین از تشدید گشت و پایش‌ها در سرعت عمل در برخورد با واحدهای آلاینده در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا، منصور گل محمدی در گفت‌وگویی بیان کرد: اخیرا در پی آلودگی‌های هوا گشت‌ها و پایش‌ها در شهرستان ورامین تشدید شده و برخورد با واحدهای آلاینده نیز با سرعت بیشتری انجام می‌گیرد.

وی ادامه داد: طی یک ماه گذشته سه واحد آلاینده در شهرستان ورامین تعطیل و پلمب شده است و سه واحد آلاینده دیگر نیز که واحدهای صنفی آلاینده هوا بودند اخطاریه دریافت کرده‌اند.

گل محمدی با بیان اینکه محیط زیست مسئله‌ای عمومی است و اهمیت عمومی را می‌طلبد گفت: در این مواقع به دلیل پایداری شرایط جوی غلظت آلاینده‌ها در جو بالا رفته و سبب نامساعد شدن شرایط هوا می‌شود.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان ورامین گفت: علاوه بر گشت و پایش‌ها و برخورد با واحدهای آلاینده اقدامات دیگری مانند تعطیلی مدارس و کاهش ترددها (طرح ترافیک) نیز انجام شده است.

وی با توصیه به شهروندان مبنی بر استفاده از وسایل نقلیه عمومی و خودداری از آتش زدن برگ و خاشاک گفت: از شهروندان می‌خواهیم که نکات زیست محیطی را رعایت کرده تا هوای سالمی داشته باشیم.
 
کلمات کلیدی : آلودگی هوا + شاخص آلودگی + واحدهای آلاینده
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.