توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 422319
برف و کولاک در 3 استان کشور/ استقرارنیروهای امدادی هلال احمر در 11 محور
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۷
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 455 تن از هموطنان متاثر از برف و کولاک در سه استان کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، شاهین فتحی به تشریح عملیات برف و کولاک طی 12 ساعت گذشته پرداخت و افزود: 3 استان قزوین، مازندران و گیلان طی 12 ساعت گذشته تحت تاثیر برف و کولاک بوده اند.

وی تصریح کرد: نیروهای امدادی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در 11 محور  مواصلاتی در استان های متاثر از برف و کولاک مستقر هستند و موفق به رهاسازی 92 دستگاه خودرو که در برف گرفتار شده بودند، شدند.

به گفته معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، امدادگران به 445 نفر از هموطنان متاثر از برف و کولاک خدمات امدادی ارائه کردند همچنین 10 نفر از آن ها به صورت اضطراری اسکان داده شدند.

بنا براعلام سایت هلال احمر، وی خاطرنشان کرد:  امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در قالب 15 تیم (46 نفر) به هموطنان متاثر از برف و کولاک در استان های متاثر از برف و کولاک خدمات امدادی ارائه کردند.
 
کلمات کلیدی : هواشناسی + بارش برف و باران + برف و کولاک +رنیروهای هلال احمر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.