توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 402212
کی‌روش در رختکن به بازیکنان تیم ملی چه گفت؟
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۱
سرمربی تیم ملی به بازیکنانش گفت ایران به آنها افتخار می کند.

خبرورزشی نوشت؛ کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران، بعد از برد مقابل کره جنوبی کنار خط نشست و مشتش را گره کرد. انگار این آخرین و تنها خوشحالی کی روش به خاطر برد بود. کارلوس وقتی به رختکن تیم ملی رفت، برای اولین بار دید که بازیکنان خوشحالی نمی کنند. به خاطر برگزاری بازی در شب عاشورا، بازیکنان مشغول جمع کردن وسایل شان بودند و به همین دلیل زودتر از دیگر بازی ها از رختکن خارج شدند. کی روش پس از ورود به رختکن و پیش از رفتن به کنفرانس مطبوعاتی، خطاب به بازیکنان گفت: «ایران باید به شماها افتخار کند. به تک تک تان بابت این برد تبریک می گویم. شماها افتخار آفرین شدید اما هنوز اتفاقی نیفتاده است. ما به جام جهانی صعود نکرده ایم. هنوز کار زیادی مانده که انجام بدهیم. 6 فینال دیگر در پیش داریم.»

کی روش حرف های خود را اینطور ادامه داد: «امشب می توانیم برای این برد خوشحال باشیم ولی بعد از امشب بازی کره جنوبی برای ما تمام شده است. از فردا باید تمرکز ما روی بازی بعدی مان با سوریه باشد و باید بدانیم در حال حاضر سوریه جدی ترین رقیب ماست و باید یکی از فینال ها را مقابل این تیم قدرتمند برگزار کنیم.» به همین دلیل بود که بازیکنان تیم ملی هم پس از خروج از رختکن، تاکید داشتند سوریه حریف خطرناکی است و می تواند برای تیم ملی ایران دردسرساز شود. کی روش حرف های خود را برای بازیکنان اینطور تمام کرد: «الان پیش خانواده ها و تیم باشگاهی خود بروید. سعی کنید بهترین عملکرد را در لیگ برتر داشته باشید.»
 
کلمات کلیدی : کره و ایران+فوتبال+مقدماتی جام جهانی+ کی روش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.