توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 328819
حجت‌الاسلام تقوی:اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان لیست واحد می‌دهند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۰۷
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: در استان‌های کشور مراحل وحدت اصولگرایان به‌خوبی در حال طی شدن است و مشکلی وجود ندارد و مشکلاتی که در استان اصفهان بود، همگی حل شدند.

حجت‌الاسلام رضا تقوی امروز در گفت‌وگو با فارس، ضمن اشاره به وحدت اصول‌گرایان در استان‌های مختلف از جمله استان اصفهان، اظهار کرد: فضای عمومی برای ائتلاف و هماهنگی میان اصولگرایان در کل کشور فضای خوبی است؛ استان اصفهان پیچیدگی‌هایی داشته است و در چند روز اخیر مشکلاتی به وجود آمد که توسط بزرگان اصولگرای استان همه مشکلات حل‌ شده است.

وی افزود: در همین راستا در روز جمعه همایش وحدت اصولگرایان در استان اصفهان برگزار می‌شود و وحدت اصولگرایان در استان رسما اعلام می‌شود و مشکلاتی که وجود داشته، حل‌ شده است.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در ادامه بیان کرد: در بقیه استان‌های کشور مراحل وحدت اصولگرایان به‌ خوبی در حال طی شدن است و مشکلی وجود ندارد.

تقوی با اشاره به راهبرد اصولگرایان و وحدت آن‌ها با اعتدال‌گرایان، تأکید کرد: در این مورد نظرهای مختلفی وجود دارد و برخی از اصلاح‌طلبان تندرو می‌گویند باید لیست مستقل داشته باشیم و بعضی دیگر می‌گویند برای موفقیت بیشتر باید با اعتدال‌گرایان ائتلاف داشته و لیست واحد بدهیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: بعضی نشانه‌ها و حرکت‌ها گویای این است که لیست مشترکی خواهند داشت؛ آنچه پیش‌بینی می‌شود این است که این دو باید به وحدت برسند و احتمال ائتلاف اعتدال‌گرایان و اصلاح‌طلبان زیاد است.
 
کلمات کلیدی : اصولگرایان،اصلاح‌طلبان ، اعتدال‌گرایان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.