توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 425118
طرح مطالعاتی «سفر شهادت» برای دانشجویان سراسر کشور
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۴
طرح مطالعاتی «سفر شهادت» ویژه دانشجویان سراسر کشور به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی و با همکاری مؤسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر برگزار می‌شود.

به گزارش الفِ کتاب به نقل از روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، این طرح مطالعاتی با محوریت کتاب «سفر شهادت» اثر امام موسی صدر اجرا می‌شود و دانشجویان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌ رسانی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به آدرس www.isba.ir در این طرح ثبت نام کنند.

دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در این طرح پس از ثبت نام در پایگاه مذکور کتاب «سفر شهادت» را می توانند به 3 روش زیر تهیه کنند:
 
1. خرید نسخه الکترونیکی کتاب از سایت فیدیبو
2. خرید حضوری از فروشگاه های شهر کتاب در تهران و شهرستان ها در مدت اجرای طرح پاییزه کتاب با 20 درصد تخفیف
3. خرید اینترنتی از فروشگاه شهر کتاب آنلاین
 
شرکت کنندگان پس از مطالعه کتاب بایستی دیدگاه‌های خود را درباره قیام امام حسین(ع) و با محوریت کتاب سفر شهادت حداکثر در 1500 کلمه و تا پایان دی ماه در قالب فرم بارگذاری شده در سایت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی به آدرس الکترونیکی ketabkhani@isba.ir ارسال کنند.
 
نوشته های برتر پس از داوری و بررسی مطالب ارسال شده توسط دبیرخانه طرح در مراسمی مورد تقدیر قرار می‌گیرند و آثار برگزیده نیز در قالب کتابچه‌ای به چاپ خواهد رسید.
 
گفتنی است، جوایز 5 نفر اول 20000000 ریال، 5 نفر دوم 10000000 ریال و 5 نفر سوم 5000000 ریال پیش بینی شده است.
 
کلمات کلیدی : موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
طرح مطالعاتی «سفر شهادت» برای دانشجویان سراسر کشور