نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 367212
یکی از مدیران ارشد شرکت ملی صنایع پتروشیمی برکنار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۴
وزیر نفت با صدور حکمی، عبدالحسین بیات یکی از مدیران ارشد و عضو اصلی هیات مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی را برکنار کرد.

به گزارش مهر، وزیر نفت در ادامه تغییر گسترده مدیران ارشد صنعت نفت، با صدور حکمی، عبدالحسین بیات یکی از مدیران ارشد و عضو اصلی هیات مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی را برکنار کرد.

بر این اساس همزمان با ادامه انتصاب مدیران بازنشسته در صنعت نفت، عبدالحسین بیات مدیرعامل سابق و عضو اصلی هیات مدیره فعلی شرکت ملی صنایع پتروشیمی با حکم وزیر نفت برکنار شد.

از سوی دیگر، زنگنه وزیر نفت پس از برکناری ناگهانی عبدالحسین بیات، در حکمی، فرناز علوی را به عنوان عضو اصلی هیات مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی منصوب کرد.

این عضو هیات مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی درحالی به دلیل اختلاف نظر با وزیر نفت در برخی از موضوعات توسعه صنعت پتروشیمی برکنار شده است که سال گذشته هم عباس شعری‌مقدم مدیرعامل وقت شرکت ملی صنایع پتروشیمی به دلیل اختلاف توسط وزیر نفت از کار برکنار شده بود.
 
کلمات کلیدی : وزیرنفت، زنگنه، برکناری، پتروشیمی
 
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۳:۴۱:۴۴
ایشان از جمله کسانی بودن که در زمان احمدی نژاد بدون داشتن فاکتورها و شایستگی های لازم و صرفاٌ بدلیل روابط خاص یهو از سمت رییس خدمات فنی پتروشیمی اراک بعنوان مدیرعامل صنایع پتروشیمی منصوب شدند و واقعاٌ شایسته این سمت نبودند و برکناری ایشون کاملاٌ درست و بجا بود. (3788617) (alef-11)
 
اکبر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۵:۳۷:۵۷
اینطور نیست. ایشان قبل از معاونت وزیر نفت چندسال مدیرعامل طرح پتروشیمی بوشهر بودند. (3800876) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۶:۴۹:۱۳
چه عضو ارشدي , شخصي كه بخاطر بي صلاحيتي در پتروشيمي در دوران احمدي نژاد آتش به اين صنعت زد ايشان بايد جواب خيلي از مسائل را بدهد . (3789532) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۶:۵۱:۰۵
ايشان قبل انتصاب به معاون وزير در زمان احمدي نژاد كارمندي ساده بود مدير كه نبوده است . (3789539) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
یکی از مدیران ارشد شرکت ملی صنایع پتروشیمی برکنار شد