توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 411717
پیکر ۶ نفر از شهدای سامرا امروز به تهران می‌رس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۳
ستاد مرکزی اربعین از انتقال شش نفر از شهدای حملات تروریستی روز شنبه در سامرا تا پایان روز جاری خبر داد.

به گزارش مهر، سخنگوی ستاد مرکزی اربعین از انتقال شهدای حملات تروریستی روز شنبه در سامرا تا پایان روز جاری به تهران خبر داد و گفت: ۶ شهید حملات تروریستی در شهر سامرا امروز به تهران می‌رسند.

وی اعلام کرد: محمدرضا ابراهیمی حافظی از سیرجان، رسول نریمانی فرزند عبدالله از مینودشت گلستان همچنین عباس حیدری، خیره شیخی، آذر همایونی، زینب غلام داستار که همگی از بندرعباس به زیارت سامرا رفته بودند شناسایی شده و پیکرشان امروز به تهران می رسد.

وی ادامه داد: نام دو نفر دیگر از شهدا نیز هنوز استعلام نشده و به زودی اعلام می‌شود.

حمیدرضا گودرزی گفت: ۸۸ نفر از مجروحان این حادثه نیز روز گذشته به ایران انتقال داده شدند تا مراحل درمانی آنها در بیمارستانهای کشور ادامه یابد، همچنین ۱۳ نفر از مصدومان حادثه نیز که به دلیل وضعیت نامساعد جسمی، در حال حاضر شرایط انتقال به ایران را نداشتند در بیمارستان های کرخه، کاظمین و مدینة‌الطب بستری هستند.

گفتنی است اسامی بیمارستانهای پذیرای مجروحان حملات تروریستی سامرا در تهران به شرح زیر است: بیمارستانهای شریعتی، سینا، امام خمینی (ره)، طالقانی، رسول اکرم، هفت تیر، فیروزگر، میلاد، لقمان، شفا، تجریش
 
کلمات کلیدی : انفجار تروریستی + زائران ایرانی + سامراء
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.