توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496229
پاسخ ارتش لبنان به حملات خمپاره ای تروریست ها
تاریخ انتشار : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۷
ارتش لبنان به حملات خمپاره ای گروههای تروریستی به مواضع اش در بلندی حرف الجرش در راس بعلبک واکنش نشان داد.

به گزارش مهر به نقل از المیادین، ارتش لبنان اعلام کرد که مواضع اش در بلندی حرف الجرش در راس بعلبلک با خمپاره هدف قرار گرفته است و این حمله از سوی گروههای تروریستی در ارتفاعات منطقه صورت گرفته است.

این حملات تلفاتی به دنبال نداشته است و ارتش لبنان پاسخ گروههای مسلح را داده است.

این در حالی است که برخی منابع از تدارکات لازم برای شروع عملیات ضد داعش خبر دادند اما اعلام کردند که ساعت شروع آن پنهان می ماند.

شایان ذکر است که پس از پیروزی های چشمگیر حزب الله علیه جبهه النصره، مذاکراتی شروع شده است تا افراد باقیمانده جبهه النصره به سوی ادلب بروند.

این در حالی است که  النشره به نقل از منابع وابسته به مقاومت لبنان اعلام کرد: مقاومت نبرد ارتفاعات عرسال را تمام شده می داند و سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله آن را به روشنی اعلام کرده است و توپ هم اکنون در زمین جبهه النصره است و آنها باید میان خروج زنده از این منطقه بر اساس گفتگوهایی که انجام می شود و ما آن را آخرین فرصت می دانیم یا کشته شدن انتخاب کنند. همانطور که دبیر کل حزب الله گفت آنها در شرایطی نیستند که شروط خود را تحمیل کنند.

این منابع بیان کردند: مدت آتش بس محدود است و وقت کشی تروریستها بی فایده است به ویژه که همه راهها در برابر آنها قطع شده است و رزمندگان مدت زمان زیادی منتظر نمی مانند و آنچه شروع کرده اند را تکمیل خواهند کرد.

 
 
کلمات کلیدی : لبنان+حزب الله
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.