توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 488525
نشست خبری دیده بان شفافیت و عدالت با موضوع سوء جریانات در حوزه دارو لغو شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۷
نشست خبری دیده بان شفافیت و عدالت با موضوع سوء جریانات در حوزه دارو لغو گردید. این نشست بنا بود امروز دوشنبه ساعت 11 صبح برگزار گردد.

به گزارش الف، در پی انتشار خبر کنفرانس مطبوعاتی آقای نادران عضو هیأت مدیره سازمان مردم نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت پیرامون نتایج بررسی‌های سوء جریان در بخش دارویی کشور، جناب آقای دکتر زارع نژاد از دفتر وزیر محترم بهداشت و درمان با رئیس هیأت مدیره این نهاد مردمی تماس گرفت و پیشنهاد داشت مسائل مورد اعتراض در جلسات مشترکی با حضور وزیر محترم و آقایان دکتر توکلی و دکتر نادران بررسی شود و هر آنچه بر آن تفاهم صورت گیرد وزارتخانه راسا به اصلاح اقدام کند.

هیأت مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت بعد از بررسی این پیشنهاد چون این نحوه اصلاح امور را کم‌هزینه‌تر می‌دانست موافقت خود را اعلام کرد.

دو طرف توافق داشتند اگر تفاهم کامل صورت نگرفت حق دیده‌بان برای انجام وظیفه شفافیت سازی مورد احترام باشد.

گفتنی است جلسه مشترک جناب وزیر با آقایان توکلی و نادران امروز برگزار می‌شود.

ما فکر می‌کنیم رسانه‌های محترمی که برنامه شرکت در این امر ملی را داشتند ازین تفاهم رضایت خاطر خواهند داشت و عذر ما را در به تأخیر انداختن نشست خبری امروز تا اطلاع ثانوی پذیرا هستند.

روابط عمومی سازمان مردم نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت
۱۳۹۶/۰۶/۰۴ ۱۵:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۱۸:۱۷
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۰۸:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ۱۱:۵۲
 
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۲۳:۵۷
 
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۲۳:۳۸
 
۱۳۹۵/۱۰/۰۷ ۱۶:۴۶
 
۱۳۹۵/۰۶/۲۷ ۱۰:۴۲
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۱ ۱۱:۲۴
 
۱۳۹۵/۰۳/۳۱ ۱۵:۴۴
 
 
کلمات کلیدی : نشست خبری + دیده بان شفافیت و عدالت + احمد توکلی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.