نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503121
مسمومیت 55 نفر از زائران در یکی از هتل‌های مشهد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۰
مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه ای معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: همه زائرانی که با علائم مسمومیت به مراکز درمانی مراجعه کرده بودند به صورت سرپایی درمان و مرخص شدند.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری وبدا، «علی‌اصغر حسنی» اظهار کرد: روز گذشته 55 نفر از زائران یکی از هتل‌های اقامتی در مشهد مقدس به‌علت احتمالی مصرف غذای آلوده دچار علائم مسمومیت شده بودند که همه این افراد به درمانگاه منتقل و تحت درمان قرار گرفتند.

وی خاطرنشان کرد: به‌نظر می‌رسد به دلیل این‌که علائم مسمومیت از ساعت هفت الی هشت شب ظاهر شده این مسمومیت به دلیل مصرف غذای ظهر بوده است.

مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه ای معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: همه زائران با علائم مسمومیت به‌صورت سرپایی درمان و درمانگاه مرخص شدند و هم‌اکنون شرایط مساعد و مطلوبی دارند.

حسنی افزود: به محض اطلاع از وقوع مسمومیت جمعی، کارشناسان بهداشت محیط به‌منظور بررسی محیط، علت حادثه و نمونه‌برداری در هتل حاضر شدند و کنترل عوامل محیطی صورت گرفت.

وی یادآور شد: نمونه‌های غذایی در حال بررسی است و نتایج علت این مسمومیت تا روز شنبه اعلام خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : مسمومیت
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۵-۲۷ ۲۰:۵۶:۴۰
فقط لغو کردن کنسرت بلدند ؟ چرا این همه مشکل در این شهر رخ می دهد ؟ (4524904) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.