توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 493024
فضاسازی روزنامه آمریکایی علیه سپاه: پس از داعش نوبت ایران است
اتخاذ مواضع اینچنینی از سوی رسانه‌ها و مقامات آمریکایی کاملا طبیعی به‌نظر می‌رسد؛ چرا که کارشناسان اذعان دارند برخورد قاطع و سخت سپاه با تروریسم، قدرت نرم کشورمان برای افزایش چانه‌زنی و رشد محبوبیت در کشورهای دیگر را ارتقا بخشیده است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۴
«سپاه ایران هزاران آمریکایی را در عراق و افغانستان کشته و مجروح کرده و بسیار بیشتر از داعش به ارتش آمریکا صدمه زده است...»

به گزارش جام نیـوز، روزنامه آمریکایی "واشنگتن تایمز" (The Washington Times) با انتشار گزارشی به دروغ پردازی و فضاسازی علیه سپاه پاسداران جمهوری اسلامی پرداخته و از لزوم رویارویی و مقابله با ایران سخن به میان آورده است. این روزنامه آمریکایی سپاه را با داعش مقایسه کرده و پاسداران ایران را تهدیدی بزرگتر از ستیزه‌جویان داعش برای خاورمیانه و جهان خوانده است!

اتخاذ مواضع اینچنینی از سوی رسانه‌ها و مقامات آمریکایی کاملا طبیعی به‌نظر می‌رسد؛ چرا که کارشناسان اذعان دارند برخورد قاطع و سخت سپاه با تروریسم، قدرت نرم کشورمان برای افزایش چانه‌زنی و رشد محبوبیت در کشورهای دیگر را ارتقا بخشیده است.

آمریکا و متحدانش در منطقه که کارگردانان پشت پرده گروه های تروریستی مانند القاعده و داعش بوده و برای دستیابی به اهداف خود و مقابله با محور مقاومت، از تروریست‌ها حمایت می‌کردند، اکنون با هزیمت جنگجویان نیابتی خود و گسترش نفوذ ایران در منطقه روبرو شده‌اند و چاره‌ای جز عملیات تخریبی و سناریوپردازی ندارند.

در این گزارش می‌خوانیم:
««داعش برای مدتی طولانی توجه غرب را با بریدن وحشت آور سر انسان ها، چاقوزنی، قتل عام، و حتی تیراندازی و بمب‌گذاری در اروپا و آمریکا به خود جلب کرده و تمرکز اخبار تلویزیونی را به خود اختصاص داده بود؛ در این میان آنچه عملا به فراموشی سپرده شده، بزرگترین تهدید تروریستی جهان یعنی سپاه پاسداران ایران است[!]

داعش هرگز بیش از 30.000 جنگجو نداشته و اعضای آن اغلب سلاح های کوچک در اختیار داشته و دسترسی بسیار کمی به تسلیحات پیشرفته داشته اند؛ بر خلاف سپاه ایران که نزدیک به 125.000 جنگو دارد و تنها سازمان تروریستی[!] در جهان است که نیروی زمینی، نیروی دریایی و نیروهای ویژه در اختیار دارد.

سپاه همچنین نیروهای ذخیره داوطلبی تحت عنوان بسیج دارد که قدرت بالقوه جمع آوری تا یک میلیون نیرو را در هنگام لزوم دارند.  سپاه ایران هزاران آمریکایی را در عراق و افغانستان کشته و مجروح کرده است و بسیار بیشتر از داعش به ارتش آمریکا صدمه زده است.

سپاه ایران همچنین تعداد بیشتری از نیروهای کشورهای متحد با آمریکا را نسبت به داعش کشته است؛ به‌عنوان نمونه حزب الله و حماس که تحت حمایت سپاه ایران قرار دارند، صدمه زیادی به اسرائیل زده اند.

بیشترین نگرانی در رابطه با سپاه آن است که مسئولیت نیروی موشکی ایران را بر عهده دارد؛ مؤسسه صلح آمریکا اعلام کرده است: "ایران بزرگترین و متنوع‌ترین زرادخانه موشک های بالستیک را در خاورمیانه در اختیار دارد."

زمانی که گردوخاک‌ها در رقه سوریه فرو نشیند و داعش دیگر جایگاهی در سوریه و عراق نداشته باشد، سپاه پاسداران جمهوری اسلامی آنجا خواهد بود و نمایندگانش در همه‌جا حضور خواهند داشت و سایه‌ای شوم‌تر از ترور را بر سر جهان خواهند افکند[!]»»
 
کلمات کلیدی : داعش، سپاه، ترامپ، آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.