نظر منتشر شده
۲۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 314527
فیلم ورود نفت‌کشهای داعش به ترکیه
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۰۶
وزارت دفاع روسیه فیلمی را از ورود کامیونهای نفت‌کش داعش به ترکیه منتشر کرد.

به گزارش العالم، در این فیلم مشخص است که کامیونهای حامل نفت سرقت شده به راحتی و بدون هیچ مانعی از سوریه وارد ترکیه می شوند. وزارت دفاع روسیه روز چهارشنبه اعلام کرد، تا قبل از عملیات نظامی روسیه در سوریه که از ۲ ماه قبل آغاز شده است، گروه تروریستی داعش ماهانه ۳ میلیون دلار از قاچاق نفت‌های سرقت شده درآمد داشت ولی این درآمد در برهه اخیر به ۱.۵ میلیون دلار کاهش یافته است.

دانلود
 
کلمات کلیدی : اردوغان، داعش
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۲ ۰۸:۲۵:۱۴
حالا این کجاش نوشته بود ترکیه؟
روی کامیون کجاش نوشته بود داعش؟
اطراف همه شهرهای ایران و روسیه هم همین شکلیه؟ (3362021) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۲ ۱۳:۱۱:۳۱
سی سال بعد که اسناد سازمان سیا از حالت classified خارج بشه این حقایق کاملا آشکار خواهد شد:
۱-ایجنت و دلال نفت داعش در ترکیه بلال اردوغان احتمالا با نام مستعار و پاسپورت سوریه ای است.
۲-ایجنت و دلال اسلحه و مهمات داعش(بجای پول نفت داعش اسلحه تهاتر میشه) سازمان اطلاعات ترکیه است.
حالا مشخص میشه که چرا اعتلاف بین المللی ضد داعش هیچ پیشرفتی نداره چون توی اعتلاف نخاله هایی مثل آمریکا , ال سعود , قطر و ترکیه هستند که هم شریک دزد هستند هم رفیق قافله , هم در ظاهر ضد داعشند هم در باطن همکار داعش , شرم بر تزویر و ریاکاری آمریکا که به ترکیه هم سرایت کرده است. (3362686) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۲ ۱۸:۰۹:۰۶
منظور دوستمون اینه که این فیلم فابل استناد نیست و درست هم گفته,هرچند همه شواهد حرفهای شما را تائید میکند اما این فیلم هیچ حرفی برای زدن ندارد (3363257) (alef-11)
 
حسین بیدار
۱۳۹۴-۰۹-۱۳ ۱۲:۱۵:۵۸
دوست عزیز؛ اون تاسیسات و توقفگاههای کامیون مربوط به جاده قدیم کرج نیست!!، روسها یا هرکشوری که مدارک و تصاویری اینچنین داره و به سازمان ملل ارائه میده، قطعا مختصات و تصاویر زمینی این تاسیسات رو هم ارائه داده و تصاویر و مختصات جغرافیایی و تاسیسات مرزی و گمرک و توقفگاههای مرزی همه کشورها هم که کاملا مشخص و زیر ذره نین هستند....؛ اگه اخبار و حواشی اونو توی سایتهای خبری خونده باشین؛ دولت روسیه چند روز قبل تمام تصاویر و مدارک رو به سازمان ملل ارائه داده و حتی رهبر حزب جمهوری خواه خلق توی پارلمان ترکیه، از زدو بند داماد و خانواده اردوغان با داعش و خرید نفت قاچاق از داعش، انتقاد کرده....؛اگه خبرهای اینترنتی که معمولا صداو سیما کمتر وقت میذاره بخونین، اینطوری دیگه اظهار نظر نخواهید کرد....؛ (3364263) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۲ ۱۹:۴۸:۱۹
دستت درد نکنه که اینقدر زود از حالت classified خارج کردیش !!!! (3363438) (alef-11)
 
رفیع
۱۳۹۴-۰۹-۱۲ ۱۴:۰۷:۲۸
خدا ترا با اردوغان محشور کند (3362810) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۲ ۱۵:۵۶:۵۴
خدا خودش می دونه کی را با کی محشور کنه! (3363025) (alef-11)
 
حسین بیدار
۱۳۹۴-۰۹-۱۳ ۱۱:۵۶:۴۱
چرا چرند میگی مرد!!؛ این تصاویر با مختصات توپوگرافی و جغرافیایی و مدارک دیگه به سازمان ملل ارائه شده و قراره که بصورت یک قطعنامه تا دوهفته دیگه توی سازمان ملل طرح بشه؛ وقتی اطلاع نداری و اخبار حواشی خبرها رو نمیخونی! بیخودی اظهار نظر نکن؛ انتظار داشتی هواپیمای شناسایی با کامیونها عکس سلفی بندازه!!!؟؟؟؛ (3364245) (alef-13)
 
ثریا دالغین
۱۳۹۴-۰۹-۱۲ ۰۸:۲۵:۲۴
البته این قضیه توسط ترکیه به شدت رد شد و مقرر شد مدعیان ثابت کنند.اگر ثابت شد اردوغان تخت را ترک خواهد کرد و در غیر این صورت مدعیان. (3362022) (alef-11)
 
مریم
۱۳۹۴-۰۹-۱۲ ۱۴:۲۹:۵۸
مدعیان ثابت کردند...جناب اردوغان باید تخت را ترک کنند. (3362849) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۲ ۱۵:۰۲:۴۵
شما از کی اینقدر عاشق ولادیمیر شدی برو تاریخ بخون ببین با اقمار خودش و با ایران چه کرد!!!!! (3362906) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۲ ۰۹:۱۲:۴۱
سلام برای من سوال هست چرا برخی از هموطنان ایرانی از اقوام خاص که کاملا مشخص است از ترکیه عثمانی حمایت می کنند دولت فعلی ترکیه نقش بسیار مهمی در کشتار مسلمان عراق و سوریه دارد حمایت از ترکیه واردغان حمایت از شمر ملعون است و حتما بخاطر این حمایت نابجا باید در روز قیامت پاسخگو باشیم. خداوند همه مارا به راه راست هدایت کند. (3362118) (alef-11)
 
عمو قلو
۱۳۹۴-۰۹-۱۲ ۱۲:۰۳:۳۵
همین ها که سنگ ترکیه را به سینه میزنند تاریخ را بخوانند وخواهند فهمید که این ترک های عثمانی چه فجایعی در ایران و دنیا بعمل آورده اند . مردم تبریز شاید در خاطره شان مانده باشد و از بزرگتر ها شنیده باشند. (3362546) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۲ ۱۶:۵۱:۲۴
سنگ کدخدا را به سینه می زنند. (3363126) (alef-13)
 
حسن خلجی
۱۳۹۴-۰۹-۱۲ ۱۲:۰۴:۴۹
اگر مدرک محکمه پسندی نبود به شورای امنیت ارائه نمیشد . همین روز ها پته اردوغان روی آب است . هر چند برای اهل نظر مشخص است . (3362551) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۲ ۱۴:۰۹:۰۴
از روی نا اگاهیشونه چون اگاهی ندارند و فکر میکنند چون زبان یکیه پس بقیه چیزها هم مثل هم هست در حالی که اونا نژادشون و مذهبشون که سنی هست با این طرفیا فرق داره (3362816) (alef-11)
 
سیدصفا
۱۳۹۴-۰۹-۱۲ ۱۸:۱۹:۱۷
جوابش ساده است , شما عشقِ پوتینی و اونا عشقِ اردوغان . very simple
شما آدمکشی روسیه را ندیدی و اونا هم آدمکشی عثمانی را .
الف هم که ما را هیچوقت نمیبینه! (3363277) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۲ ۰۹:۴۱:۴۶
عین حقیقت است و بالاخره کاملا ثابت خواهد شو و علت دست و پا زدن اردوغان هم همین است (3362198) (alef-11)
 
بنده خدا. اصل
۱۳۹۴-۰۹-۱۲ ۱۰:۰۰:۱۳
اوردغان اگر شرف داری . استعفا بده. (3362240) (alef-11)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۰۹-۱۲ ۱۰:۵۹:۵۲
به نظرم اردوغان کم کم باید میز را ترک کند چون مدعیان دارن ثابت می کنند (3362377) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۲ ۱۲:۰۴:۵۴
سایت الف شده سایت انتشار دورغ وشایعه پردازی روس ها (3362552) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۲ ۱۴:۵۳:۲۸
نه جانم ، این خبرها در تمام رسانه های دنیا چاپ شده ، اینترنت که داری نگاه کن . (3362890) (alef-11)
 
INFO
۱۳۹۴-۰۹-۱۲ ۱۲:۲۹:۱۴
من آخرین نقشۀ کل مناطق تحت کنترل داعش رو دیدم. داعش مرزهای مشترکش تنها با ترکیه و بخشهای تحت کنترل دولت مرکزی عراق(شامل اقلیم خودمختار کردستان عراق) است داعش با اردن هیچ مرز مشترکی نداره و به دریای آزاد هم دسترسی نداره و تنها با کشور ترکیه مرز مشترک داره. اگر ترکیه مسیر تأمین نیازهای این گروه نیست پس از کدام معبر نیازهای لجستیکی اینان تأمین میشه؟! (3362602) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۲ ۱۳:۱۷:۱۸
این مرز سوریه هست نیازی نیست روی کامیون بنویسه داعش
هوادارن ترکیه میشه بگند نفت سوریه رو الان کی به ترکیه میفرسته
دولت سوریه یا تروریست ها؟ (3362698) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۳ ۰۳:۲۵:۴۳
شاید این مدرکشم مثه فیلم و عکس پسر اردوغان که که جیگرکی گرفته بود می گفتن اینا داعشیند بعد معلوم شد جیگرکیند ، فکسنی نباشه (3363925) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۴ ۱۲:۵۵:۳۶
من یک سوال دارم اینکه چرا سران دولت مرد کشور ما با این دولت ترکیه تروریس پرور دوست و معاملات اقتصادی دارند و میکنند؟چرا ترکیه را مثل اسرائیل بچشم خود نمیبینند؟این چه سیاستی است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لعنت بر ترکیه تروریس پرور.آمین (3365885) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.