نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 460327
میرسلیم: در مناظره‌ها مقابل نامزدهای جمنا نمی‌ایستم
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۵
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: من با نامزدهای جبهۀ مردمی نیروهای انقلاب اختلاف اعتقادی ندارم و هیچگاه نیز در مناظرات مقابل یکدیگر نخواهیم ایستاد چراکه هدف و نیت ما مشترک است و آن نجات کشور از مسائلی است که به دلیل سوء مدیریت و عدم صداقت رخ داده است

سید مصطفی میرسلیم در اجلاس دبیران استانی حزب مؤتلفۀ اسلامی ضمن تکذیب برخی جملات منتسب به وی در شبکه‌های مجازی درخصوص جبهۀ مردمی نیروهای انقلاب، اظهار کرد: سخنان من همان است که در شبکۀ رسمی اطلاع رسانی این جانب منتشر می‌شود؛ بنابراین انتشار سایر نقل قول‌ها از من در فضای مجازی تأیید نمی شود.

او  در ادامه تصریح کرد: تصمیم حضور این جانب را شورای مرکزی حزب مؤتلفۀ اسلامی گرفته است، و فعالیت‌های انتخاباتی من با عنوان نامزد مؤتلفه انجام می‌گیرد و جنبۀ شخصی ندارد و ما اعتقاد داریم که مسائل و مشکلات کشور را انفرادی نمی‌توان چاره کرد و باید تدبیر جمعی پشتوانۀ هر راه حلی باشد و این میسر نمی‌شود مگر در قالب برنامه های یک حزب منسجم و با سابقۀ انقلابی.

رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفۀ اسلامی با تأکید بر اینکه نباید سطحی‌نگرانه به رقابت‌های انتخاباتی بپردازیم، اظهار کرد: ممکن است با اشتباهات خودمان باعث تقویت پایگاه اجتماعی رقیب شویم بنابراین ضرورت دارد که با نگاهی جامع و تدبیری صحیح برنامه‌های خود را برای حضور در این عرصه تدوین و تنظیم و به مردم ارائه کنیم.

او  همچنین با بیان اینکه نمی‌توان به نتایج برخی نظرسنجی‌های انتخاباتی به دلیل عدم استقلال آنها اعتنا کرد، گفت: آنچه اثرگذار است نحوۀ استدلال و حضور در صحنه از طریق صدا و سیما و عملکرد ستادهای انتخاباتی در سراسر کشور برای جلب آراء بدنه جامعه خواهد بود.

میرسلیم در ادامه تصریح کرد: من با نامزدهای جبهۀ مردمی نیروهای انقلاب اختلاف اعتقادی ندارم و هیچگاه نیز در مناظرات مقابل یکدیگر نخواهیم ایستاد چراکه هدف و نیت ما مشترک است و آن نجات کشور از مسائلی است که به دلیل سوء مدیریت و عدم صداقت رخ داده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: پیروز نهایی انتخابات باید کسی باشد که حقوقی از مردم که به دلیل بی توجهی به سیاست های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری معطل مانده و فرصت هایی که از دست رفته را جبران کند تا معلوم شود چرا تحول کاملا ضروری است و چرا نمی توان چهار سال دیگر را فدا کرد.

او  با اشاره به افتتاح طرح‌های متعدد در روزهای اخیر، تصریح کرد: اگر دولت واقعا اهل کار و بهبود شرائط کشور و وضع مردم بود باید بتدریج در فرصتهای طلایی ۴ سال خود را نشان می‌داد نه اینکه در ایام نزدیک به انتخابات، اقدام به این نوع برنامه‌ها کند که تلقی رنگ و بوی تبلیغات انتخاباتی را دارد.

میرسلیم گفت: بنظر می‌رسد شورای نگهبان بنا به وظیفۀ قانونی خود نسبت به اینگونه تحرکات انتخاباتی و تبلیغاتی دولت واکنش نشان خواهد داد تا تبعیض بین نامزدها در استفاده از امکانات عمومی رخ ندهد.
 
کلمات کلیدی : میرسلیم+جمنا+حزب موتلفه
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۱۴:۰۳:۲۲
شما اول تایید صلاحیت شو، بعد... ! (4239198) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۱۴:۱۰:۴۱
ای کاش آقای میر سلیم و هم فکرانشان در 8 سال دولت قبلی هم کمی به فکر نجات کشور بودند (4239227) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۱۵:۱۷:۳۲
لطفا نقش سیاهی لشکر بازی نکنید بهتره هیچ نیایید (4239360) (alef-3)
 
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۱۶:۱۰:۳۸
بابا این کارها خیلی لوسه. اگر رقابت نمی کنید کاندید نشوید خب (4239471) (alef-3)
 
فاطما
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۱۶:۱۷:۰۳
کسی شمارا نمیشناسد. (4239481) (alef-3)
 
انوری
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۱۹ ۱۶:۵۰:۱۱
حضور ایشان حداقل برای اطلاع از میزان طرفداران این گروه خوبست .این گروه تابحال وزن کشی نشده است.خوبست مردم و خودشان تعداد آرای طرفدارانشان را در عرصه ملی بدانند.
قطعا موتلفه و کتندیدای محترم و فرهیخته ایشان،از بسیاری دیگر از ان 10 کاندیدا و گروههای هوادار انها بالاتر هستند. (4239545) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.