نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 465773
احتمال انصراف رئیسی یا قالیباف/ «جمنا» نامزد پوششی ندارد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۷
رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی (جمنا) در آذربایجان شرقی از احتمال انصراف رئیسی یا قالیباف در ادامه رقابت های انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش مهر، محمدعلی متفکرآزاد عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه «جمنا» نامزد پوششی ندارد، گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب، جریان حزبی نیست و ما در انتخابات از آقایان قالیباف و رئیسی حمایت می کنیم.

وی ادامه داد: شاید تحولات انتخاباتی در روزهای آینده باعث انصراف یکی از این دونفر از صحنه رقابت ها شود.

رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در آذربایجان شرقی اظهار داشت: مردم خواستار تغییر در نظام اجرایی کشور هستند و چرخ ‌های اقتصادی، صنعتی و سانتریفیوژها با رکود مواجه هستند.

شایسته سالاری در کشور وجود ندارد

وی گفت: شایسته سالاری وجود ندارد و متاسفانه نمود اشرافی‌ گری بسیار زیاد است. بیکاری افزایش یافته و مردم به دنبال تغییر هستند.

متفکرآزاد کشور ما امکانات وسیع انسانی و طبیعی دارد، گفت: باید از این ظرفیت ها و پتانسیل ها استفاده کنیم. ۱۰ میلیون فارغ ‌التحصیل و چندین میلیون دانشجو داریم که این ظرفیت بالا برای پیشرفت جامعه محسوب می‌ شود.

وی با اشاره به اینکه دشمنان ایران در تمام مراحل از ایران شکست‌ خورده ‌اند، افزود: دشمنان تمام توان خود را به دشمنی اقتصادی گذاشته ‌اند و مدعی هستند که نظام مردم‌ سالاری دینی در ایران وجود ندارد.

معادن باید جایگزین نفت شود

متفکرآزاد با بیان اینکه معادن باید جایگزین نفت شود، گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی، ایران از معادن مختلف برخوردار بوده که می‌توان از ظرفیت آنها برای جایگزینی استفاده از نفت استفاده کرد.

رئیس شورای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در آذربایجان شرقی اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی الهام‌ بخش اقتصاد اسلام بوده و با اقتصاد لیبرالیسم قابل ‌مقایسه نیست.

وی ادامه داد: باید اقتصاد مقاومتی به صورت دقیق اجرا شود، شرط اول برای عمل به اقتصاد مقاومتی اعتقاد و باور مسئولان به اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود: برجام به نتایجی مهم رسید ولی مهمترین دستاورد آن برای نظام این بود که بدعهدی آمریکا و دیگر کشورهای طرف مذاکره را به افکار عمومی جهان اثبات کرد.
۱۳۹۶/۰۲/۲۵ ۲۰:۰۳
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۲۱:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۱ ۱۳:۱۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۰۶:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۸ ۱۰:۱۳
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۹ ۰۸:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۸ ۰۹:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۷ ۰۹:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۰:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۶ ۱۷:۲۵
 
 
کلمات کلیدی : جمنا+رئیسی +قالیباف+ نامزد پوششی
 
عاشق الف
Canada
۱۳۹۶-۰۲-۰۵ ۲۲:۰۵:۱۸
آقایون فهمیده اند که مردم به مخالفت با برجام که دست آورد تدبیر و درایت دولت کنونی هست، حساسند. لذا با فراموشی کارشکنی هایشان میگویند برجام به دست آوردهای زیادی رسید
اما ملت فراموش نمیکند که در راه تصویب آن چقدر کارشکنی کردید و موجب سواستفاده دشمن را فراهم آوردید و به جای خسته نباشید به رزمندگان خط مقدم دیپلماسی، خون به دل آنها کردید و حالا حاضر و آماده میخواهید سر این سفره بنشیند و دوباره منابع این مرز و بوم را حیف و میل کنید

الف اگر آزاده ای منتشر کن
من که به آزادگیت اعتراف دارم همیشه (4284361) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.