توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 486473
ناجی جوان، بار دیگر خود قربانی شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۲
رئیس مرکز مدیریت و فوریت‌های پزشکی قزوین گفت: جوان 25 ساله‌ای که برای نجات مرد 34 ساله خود را داخل کانال انداخت پس از نجات وی، خود قربانی شد.

«پیمان نامدار» رئیس مرکز مدیریت و فوریت‌های پزشکی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: عصر روز گذشته مأموریتی مبنی بر غرق‌شدگی یک مرد 25 ساله به مرکز مدیریت و فوریت‌های پزشکی اعلام شد.

وی افزود: پس از اعلام به‌سرعت تکنسین‌های اورژانس به محل حادثه اعزام شدند و به بررسی شرایط حادثه پرداختند.

نامدار خاطرنشان کرد: پس از رسیدن تکنسین‌های اورژانس مشخص شد فرد 34 ساله‌ای به کانال افتاده بوده و جوان 25 ساله به‌منظور کمک وی خود را داخل کانال انداخته که پس از نجات مرد خود دچار غرق‌شدگی می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه تکنسین‌های اورژانس نزدیک به 40 دقیقه به احیای مرد 25 ساله پرداختند اما تلاش‌ها بی‌نتیجه بود و جوان 25 ساله فوت شد.

رئیس مرکز مدیریت و فوریت‌های پزشکی قزوین یادآور شد: با توجه به فصل گرما و استقبال مردم از شنا لازم است تا مردم نکات ایمنی را جدی گرفته و از شنا کردن در مناطق ممنوعه خودداری کنند.
 
کلمات کلیدی : حادثه + مرگ + غرق شدن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.