توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 354776
نظر ترامپ درباره حادثه هواپیمای مسافربری مصر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۲۴
دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان در انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد ناپدید شدن هواپیمای خطوط هواپیمایی مصر احتمالا ناشی از اقدامی تروریستی بوده است.

به گزارش تسنیم، به عقیده نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ناپدید شدن هواپیمای مصری احتمالا تروریستی است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان در انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد ناپدید شدن هواپیمای خطوط هواپیمایی مصر احتمالا ناشی از اقدامی تروریستی بوده است.

وی در حالی این اظهارات را بیان کرد که مقامات مصری هنوز درباره تروریستی بودن این حادثه هیچ اظهار نظری نکرده‌اند.

ترامپ در صفحه خود در پایگاه اینترنتی توئیتر نوشت: صحبت از یک حمله تروریستی در میان است. این هواپیما از پاریس برخاسته بود. بالاخره چه زمانی قرار است سرسختی بیشتری از خودمان نشان بدهیم و بیشتر هوشیار باشیم و احتیاط کنیم؟

این در حالی است که ساعاتی پس از این اظهارات، شریف فتحی وزیر هواپیمایی کشوری مصر بر ضرورت استفاده از اصطلاح «هواپیمای مفقود شده» تا زمان پیدا شدن لاشه هواپیمای خطوط هوایی مصر تاکید کرد.

این وزیر مصری از همه خواست از پیش داوری درباره علت ناپدید شدن این هواپیما تا زمان پیدا شدن لاشه هواپیما و روشن شدن علت واقعی این حادثه خودداری کنند.
البته شریف فتحی احتمال تروریستی بودن این حادثه را رد نکرد.
 
کلمات کلیدی : سقوط هواپیما+مصر+ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.