توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454973
تازه‌ترین آمار فروش فیلم‌های نوروزی
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۶
جدیدترین آمار فروش برخی فیلم‌های نوروزی اعلام شد.

به گزارش ایسنا، احمد مختاری از دفتر «هدایت فیلم» که پخش دو فیلم «گشت 2» به کارگردانی سعید سهیلی و «خوب، بد، جلف» به کارگردانی پیمان قاسمخانی را برعهده دارد، آخرین آمار فروش این دو فیلم را اعلام کرد.

او گفت: «گشت 2» که اکرانش از 25 اسفندماه آغاز شده است، تا شب گذشته (پنجشنبه 26 اسفند) 260 میلیون در تهران و 60 میلیون تومان در شهرستان‌ها فروش داشته است.

وی یاداور شد: تعداد سالن‌های این فیلم در تهران 28 و در شهرستان‌ها 4 سالن است که در شهرهای دیگر به مرور اضافه خواهد شد.

به گفته او، فیلم «خوب، بد، جلف» هم در تهران 3 میلیارد و 530 میلیون تومان و در شهرستان‌ها 2 میلیارد و 180 میلیون تومان فروخته  و به رقم فروش کلی 5 میلیارد و 710 میلیون تومان رسیده است.

همچنین فیاض پارسیان آمار فروش فیلم «ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمدحسین مهدویان را که توسط موسسه سینمایی سیمای مهر اکران می‌شود، پس از دو روز نمایش 150میلیون تومان اعلام کرد.

این فیلم فعلا در 50 سالن کشور روی پرده رفته و تعداد سالن‌هایش در روزهای آینده بیشتر می‌شود.

حبیب اسماعیلی ـ مدیر دفتر پخش فیلمسازان رسانه ـ هم درباره آمار فروش فیلم «سه بیگانه» مهدی مظلومی که از چند هفته قبل اکران آن آغاز شده است به ایسنا گفت: این فیلم در کشور 65 سالن را در اختیار دارد و تاکنون به فروش 330 میلیون تومانی رسیده است.
 
کلمات کلیدی : آمار فروش+سینما+اکران نوروزی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.