توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497192
مدیریت پسماند ۴۰ بیمارستان پایتخت مشکل دارد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۳
رئیس اداره محیط زیست شهر تهران ضمن اشاره به مشکل ۴۰ بیمارستان پایتخت در زمینه مدیریت پسماند گفت: در صورت عدم رفع مشکل پرونده آن‌ها به مراجع قضایی فرستاده می‌شود.

محمدحسین بازگیر در گفت‌وگو با ایسنا افزود: تمام بیمارستان‌هایی که مشکل پسماند دارند اخطاریه‌های لازم را دریافت کرده و مهلت گرفته‌اند که در یک زمان مشخص رفع آلایندگی کنند. هشت بیمارستان نیز مشکل مدیریت پساب دارند که آن‌ها نیز اخطاریه‌های لازم را دریافت کرده‌اند تا در جهت رفع آلایندگی اقدام کنند.

رئیس اداره محیط زیست شهر تهران با بیان اینکه چند واحد متخلف بیمارستانی که پیش از این مشکل مدیریت پسماند و پساب داشتند و به اخطاریه‌ها بی توجهی کردند نیز به مراجع قضایی معرفی شده‌اند، گفت: تعدادی دیگر از آن‌ها در مرحله رفع مشکلات مدیریتی پسماند و پساب خود هستند. قطعا ما پیگیری خواهیم کرد و چنانچه مشکلات خود را رفع نکنند آن‌ها نیز به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

بازگیر ادامه داد: بسیاری از مراکز بیمارستانی به اخطاریه‌ها و مهلت‌های اداره محیط زیست برای رفع آلایندگی توجهی نمی‌کنند ولی هنگامی که پرونده آن‌ها به مراجع قضایی ارسال می‌شود تازه به فکر رفع مشکل می‌افتند.

وی در پایان با تاکید بر اینکه اداره محیط زیست مداوم بیمارستان‌های پایتخت را از نظر مدیریت پسماند و پساب کنترل می‌کند و درصورت عدم رفع مشکل، پرونده آن‌ها را به مراجع قضایی می‌فرستد، گفت: سال گذشته نیز تعدادی بیمارستان به دلیل مشکل مدیریت پساب و پسماند پلمب شدند و مراجع قضایی با آنان برخورد کردند.
۱۳۹۶/۰۶/۱۰ ۰۸:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۸ ۱۴:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۹ ۱۳:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۸ ۰۹:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۰۸:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ ۱۱:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۰ ۱۲:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۱ ۱۳:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۴ ۱۴:۳۵
 
۱۳۹۵/۰۵/۲۸ ۰۶:۳۴
 
 
کلمات کلیدی : وزارت بهداشت + بیمارستان + مدیریت پسماند + سلامت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.