توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489993
حمله هکرها به تأسیسات هسته‌ای آمریکا
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۵
رسانه‌های آمریکایی گزارش داده‌اند هکرها موفق به نفوذ به شبکه‌های رایانه‌ای شرکت‌هایی شده‌اند که مراکز هسته‌ای آمریکا را اداره می‌کنند.

به گزارش فارس، رسانه‌های آمریکایی گزارش داده‌اند هکرها موفق به نفوذ به شبکه‌های رایانه‌ای شرکت‌هایی شده‌اند که مراکز هسته‌ای آمریکا را اداره می‌کنند. 

روزنامه نیویورک‌تایمز روز پنجشنبه گزارش داده هکرها از ماه مه موفق به نفوذ به رایانه‌ای شرکت‌های اداره‌کننده مراکز هسته‌ای و سایر تأسیسات انرژی آمریکا و همچنین کارخانه‌های تولیدی در ایالات متحده و سایر کشورها شده‌اند. 

گزارش مشترکی که وزارت امنیت داخلی و اف‌بی‌آی منتشر کرده‌اند حاکی است از جمله شرکت‌هایی که هدف حمله قرار گرفته‌اند شرکت «شرکت ولف‌کریک» است که اداره یک نیروگاه هسته‌ای در نزدیکی شهر برلینگتون را بر عهده دارد. 

اشاره‌ای به جزئیات بیشتر این حمله، از جمله تعداد هکهای موفقیت‌آمیز نشده است. همچنین مشخص نیست که آیا اقدامات به قصد جاسوسی انجام شده‌اند یا سرقت اطلاعات محرمانه تجاری. 

 
 
کلمات کلیدی : حمله هکرها+تأسیسات هسته‌ای آمریکا+امریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.