نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 445991
کاریکاتور/ هنوز_زنده‌ام
در حاشیه تنبیه دانش آموزان در برخی مدارس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۲
 
کلمات کلیدی : کتک زدن در مدرسه+تنبیه دانش آموزان+کتک زدن
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۳:۵۳:۱۸
کما فی السّابق شاهد این هستیم که تنبیه بدنی در عین حالی که ممنوع شده اما عملاً در مدارس وجود دارد که در مقایسه با مدارس قدیم فقط شکل آن از روش های استاندارد و کم خطر به برخوردهای فیزیکی خطرناک و پُرخطر تغییر شکل پیدا کرده و تبدیل شده به لگدکوب کردن و صدمات جبران ناپذیر جسمی!

اگر قرار باشه تنبیه در مدارس با صدور بخشنامه ممنوع باشد اما عملاً با این رفتارهای پُرخطر و آسیب زا که به قیمت کور شدن،شکستن بینی یا پاره شدن پرده گوش دانش آموزان،این رویه ادامه پیدا کند،همون بهتر که دوباره چوب و فلك را به مدارس برگردانند!
چون موقع فلک کردن،لا اقل تعداد معین و مشخصی چوب معلم آنهم در زمان عصبانیت،به جای اصابت به نقاط حساس و آسیب پذیر بدن مثل چشم ،بینی یا صورت،ضربات به دورترین عضو بدن یعنی کف پاهها زده می شود و فلـک آسیب جسمی یا جدّی به همراه ندارد

بنظرم تنبیه بدنی یا کلاً باید برچیده شود یا در غیر اینصورت باید به روش کفدستی زدن یا فلک کردن باشد که برای تحقیر نشدن و حفظ شخصیت باید تنبیه،در جمع و جلوی چشم دیگران انجام نشود (4252816) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.