توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498696
سخنرانی سران قوا در مراسم تحلیف رئیس‌جمهور/ پخش زنده از شبکه‌های خبری
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۲
مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس گفت: مراسم تحلیف دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری بی‌سابقه‌ترین مراسم به لحاظ کیفیت حضور میهمانان خارجی است.

مهدی کیایی مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به جزئیات مراسم تحلیف رئیس‌جمهور که قرار است فردا در صحن پارلمان برگزار شود، گفت: مراسم تحلیف دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری بی‌سابقه‌ترین مراسم به لحاظ کیفیت حضور میهمانان خارجی است.

وی افزود: در مراسم تحلیف رئیس‌جمهور، روسای 3 قوه سخنرانی می‌کنند و رئیس‌جمهور نیز طبق اصل 121 قانون اساسی تحلیف می‌شود و سوگند یاد می‌کند.

کیایی با اشاره به حضور خبرنگاران رسانه‌های داخلی و خارجی برای پوشش مراسم تحلیف رئیس‌جمهور، اظهار داشت: بیش از  160 خبرنگار خارجی و بیش از 200 خبرنگار و عکاس داخلی مراسم تحلیف رئیس‌جمهور را پوشش خبری می‌دهند.

وی با تاکید بر اینکه مراسم تحلیف رئیس‌جمهور از شبکه‌های مختلف داخلی و خارجی  به صورت زنده پخش می‌شود، گفت:‌ فردا مراسم تحلیف رئیس‌جمهور از شبکه خبر و اول سیما و نیز شبکه‌های العالم، پرس‌تیوی و دیگر شبکه‌های بین‌المللی منعکس می‌شود.
 
کلمات کلیدی : تحلیف حسن روحانی +مراسم تحلیف+تحلیف
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.