نظر منتشر شده
۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 491594
توئیت‌های خواندنی امروز؛
از درخواست ها درباره شفاف کردن قرارداد توتال تا واکنش به اظهارات روحانی درباره ساخت موشک و...
بخش خبری الف 21 تیر 96
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۵
در توییت های خواندنی امروز مباحثی نظیر قرارداد توتال، کشتار مسلمانان در میانمار، توضیحات رحیم پور ازغندی در مورد انتقاداتش نسبت به دولت، استفاده ابزاری از زنان در تبلیغات صدا و سیما و موضوعات مختلف دیگری را  گردآوری کرده ایم.

ابتدا به سراغ دو ئوییت مهم رحیم پور ازغندی می رویم که در توییت اول، او در مورد علل و اهمیت انتقادات از دولت سخن گفته است.در توییت دوم او به حواشی بوجود آمده در روزهای اخیر مبنی بر ادعای وجود اختلاف شخصی او و روحانی پاسخ داده است.درخواست سید مصطفی میرسلیم، برای شفاف سازی قرارداد توتال بر طبق بند 2 قانون دسترسی آزاد به اطلاعاتتوییت امیر سیاح کارشناس مسائل اقتصادی در مورد اردوهای جهادیتوییت امیر امیدنژاد فعال رسانه و عکاس در خصوص کشتار مسلمانان در میانمارتوییت فرشاد مهدی پور سردبیر روزنامه ی صبح نو، در واکنش به توییت مصطفی تاج زاده در خصوص موضوع انتقاد
جهانگیری در حساب کاربری توییتر خود از تکمیل پروژه قطار سریع السیر تهران-اصفهان در دولت دوازدهم خبرداد.عکسهایی از دیدار وزیر امور خارجه عمان با حسن روحانی در حساب کاربری حمید ابوطالبی مشاور رئیس جمهورتوییت زهرا احمدی پور رئیس سازمان گردشگری در خصوص شهر توریستی کاشانتوییت انتقادی و آمیخته با طنز امید مهدی نژاد طنزپرداز کشور در مورد طرح ترافیکتوییت فرشاد مهدی پور در خصوص شورای عالی انقلاب فرهنگیتوییت سیدعباس صالحی در خصوص برنامه خندوانهتوییت امیر سیاح در مورد توان موشکی کشور و پرهیز از اختلافاتتوییت فرشاد مهدی پور در مورد ارسال کالا به قطر و پیشی گرفتن ترکیه در خصوص صادراتتوییت محسن رضایی در خصوص آزادی موصل و ارتش عراقانتقاد امیر سیاح در خصوص استفاده ابزاری از زن در تبلیغات تلویزیونیتوییت صادق زیباکلام در مورد منتقدان حسن روحانیو در آخر توییت انتقادی دیگری از امیر سیاح در خصوص مشاجرات بوجود آمده در جامعه
 
 
کلمات کلیدی : توییت‌های خواندنی+توتال
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۲۱ ۱۹:۱۷:۵۷
آقای میرسلیم با فرمان : "من از شما میپرسم" همچنان به جلو میرانند.

بزرگوار ... من از شما میپرسم: با این سن و تجربه اکنون چه کمکی برای رشد اقتصادی و اشتغال زایی انجام میدهید؟! تیکه انداختن به قرارداد توتال را اکنون نوجوان 12 ساله همه می اندازد.

همه فقط بلدیم به دولت ایراد بگیریم، در حالی که خودمان یک قدم هم برنمیداریم. (4471227) (alef-11)
 
Alireza
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۱ ۲۱:۱۸:۳۷
ما که فقط توئیت های 4-5 نفر آدم خاص رو دیدیم. (4471363) (alef-11)
 
امیر
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۲۱ ۲۱:۳۱:۴۲
سلام : لطفا به آقای ازغدی بفرمایید همان 300 هزار شهید جانشان را دادند تا شما بفهمید که باید به دولت و رییس جمهور منتخب احترام بگذارید. نه اینکه بگویید " دولت و رییس جمهور برای من اهمیت ندارد". باعث تاسف است (4471381) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۰۱:۰۱:۳۷
این صالحی و سیاح و ... کی هستن؟ که توئیتشون مهم باشه می شه معرفی کنید؟ (4471551) (alef-6)
 
China
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۰۷:۲۲:۲۸
آقای زیباکلام! اصلا نقض برجام هم که نباشه روحانی وعده داده که تحریم های غیر هسته ای را "هم" بر می دارد. این طوری؟؟! (4471661) (alef-6)
 
هادی
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۰۷:۵۷:۵۹
روحانی با این حرفها قصد منحرف کردن اذهان را دارد. (4471686) (alef-6)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۰۸:۰۷:۴۳
این امیرسیاح کی هست حالا که اینهمه ازش توئیت گذاشتید؟؟ (4471695) (alef-6)
 
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۱۲:۴۸:۰۷
اقای تاج؟! زاده
همین که به راحتی علیه شخص اول مملکت توئیت منتشر می کنی
نشان دهنده فضای باز موجود در این زمینه است سخنت خود دروغی ادعایت را ثابت می کند .

تا حالا نشده رهبری به منتقدانش توهین کند و حتی خواسته اگر کسی عکسش را اتش زد کاری باهاش نداشته باشن.
اما هم حزبی شما ،اقای روحانی هر چی دلش خواسته بار منتقدانش کرده. (4472031) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
از درخواست ها درباره شفاف کردن قرارداد توتال تا واکنش به اظهارات روحانی درباره ساخت موشک و...