توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 441094
شروط سلطانی فر برای ورود کشتی گیران آمریکایی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۳
وزیر ورزش و جوانان گفت: وزارت امورخارجه مصلحت بداند از حضور کشتی‌گیران آمریکایی در ایران استقبال می‌کنیم.
به گزارش فارس، مسعود سلطانی‌فر در حاشیه مسابقات کارکنان دولت در مورد حضور در این رقابت‌ها عنوان کرد: در هر صورت باور همه ما این است که اگر فعالیت‌های بدنی بیشتر باشد کارایی در موضوعات مختلف از جمله بهداشتی و درمانی و سلامت مؤثر خواهد بود. باید از ظرفیت‌ها استفاده کنیم و مردم بیشتر ورزش کنند. باید بتوانیم ورزش دانشجویی، کارمندان و محلات را رونق دهیم و با سرمایه‌گذاری بیشتر و هماهنگ کردن همه دستگاه‌ها به اهداف خود در اقتصاد مقاومتی که مدنظر  رهبر معظم انقلاب است، برسیم.

وی ادامه داد: ورزش خیلی می‌تواند در جامعه نشاط ایجاد کند و راندمان کار را بالا ببرد. کارمندان ساعت‌های خوب زندگی خود را در ادارات سپری می‌کنند. اگر بتوانند روزی یک ساعت ورزش کنند به سلامت آنها کمک زیادی می‌کند. طبیعتا بخشی از اقشار جامعه در مسابقات مختلف برون مرزی از جمله نظامیان جهان، سیزم و دانشجویان شرکت می‌کند و اگر شرایطی فراهم گردد کارکنان هم بتوانند مسابقه برون مرزی داشته باشند، خوب است.

سلطانی‌فر در مورد اینکه آیا نیاز است که بخشنامه‌هایی در مورد ورزش همگانی صادر شود، گفت: بخشنامه‌ها صادر شده است و اگر احساس کنیم که نیاز به تاکید و بررسی بیشتر داشته باشند این کار را انجام می‌دهیم.

وی در مورد حمایت از ورزش بانوان و اینکه در فوتسال و فوتبال بانوان حواشی زیادی وجود دارد، عنوان کرد: فکر می‌کنم بسیاری از مشکلات که مانع کار است با صبر و حوصله و تدبیر قابل حل کردن است. با توجه به رویکرد دولت و رئیس‌جمهور ما به بخش بانوان نگاه جدی داریم و خوشبختانه کمتر از سه ماه پیگیری ما در مورد حضور بسکتبال بانوان با پوشش اسلامی به نتیجه رسید. در همین موضوع به ما می‌گفتند اقدام نکنید چون فدراسیون جهانی بسکتبال بعید است موافقت کند اما من فکر کردم اگر شخصا مکاتبه کنم بهتر است.

وزیر ورزش و جوانان در مورد حضور داورزنی در وزارت ورزش و اینکه برای والیبال چه تصمیمی خواهید گرفت، گفت:‌ او موقتا سرپرست فدراسیون والیبال هم هستند و باید در اسرع وقت تکلیف این فدراسیون را هم مشخص کنند.

سلطانی‌فر در مورد حمایت‌ها از دو تیم سرخابی پایتخت گفت: قانونا نمی‌توانیم به این تیم‌ها کمک کنیم اما اسپانسرها کمک خوبی می‌کنند.

وی با اشاره به وضعیت برخی فدراسیون‌ها مانند ژیمناستیک گفت: مسائل و مشکلات حقوقی که با فدراسیون جهانی داریم در حال حل کردن هستیم و اگر تائیدیه را بگیریم حتما انتخابات این فدراسیون و تیراندازی و والیبال را هم برگزار می‌کنیم.

وزیر ورزش و جوانان در مورد اینکه فدراسیون آسیایی نامه‌ای در مورد برکناری هاشمی زده است،‌گفت: نامه‌ای در این خصوص ندیدم.

سلطانی‌فر در مورد وضعیت حضور آمریکایی‌ها در مسابقات کشتی در ایران عنوان کرد: صدور ویزا در اختیار وزارت خارجه است و اگر مصلحت بداند ما هم استقبال می‌کنیم، بیایند.

وی در پایان در مورد اینکه در آغاز کارتان در وزارت ورزش تغییرات زیادی صورت گرفته است، عنوان کرد: یادم نمی‌آید تغییرات زیادی داشته باشیم.
 
 
کلمات کلیدی : سلطانی فر+ورزشکاران آمریکایی+صدور ویزا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.