نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 350194
از ازدواج سبز چه خبر؟
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۱
سرپرست دفتر محیط زیست وزارت ورزش و جوانان گفت: قرار است طرح ازدواج سبز در دستورکار ستاد ملی ساماندهی امور جوانان قرار گیرد و در حال تدوین پیش نویس این طرح به منظور ارایه به ستاد هستیم.

رضا شجیع در گفت و گو با ایسنا با اعلام این خبر اظهارکرد: به منظور اجرای طرح ازدواج سبز علاوه بر وزارت ورزش و جوانان و سازمان حفاظت محیط زیست نیازمند همکاری اداره اماکن نیروی انتظامی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستیم.

وی با بیان اینکه به منظور اجرای طرح ازدواج سبز نیازمند فرهنگ‌سازی هستیم، گفت: اگر این طرح به‌خوبی اجرا نشود نه‌ تنها نتایج مثبتی در پی نخواهد داشت؛ بلکه به اهداف مورد نظر نمی‌رسیم.

پیش از این محمدرضا رستمی - معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان- با اشاره به تلاش برای تدوین شاخص‌های ازدواج سبز گفته بود: در این شاخص‌ها موضوعاتی مانند مصرف آب در عروسی‌ها و سایر مراسم‌های مرتبط با ازدواج مدیریت می شوند. همچنین مسائلی از جمله استفاده از گل طبیعی و فرهنگ غلطی که به عنوان شادی استفاده می شود و آلودگی‌های زیست محیطی ایجاد می‌کنند مانند بوق زدن‌های مکرر در سطح خیابان و ایجاد ترافیک برداشته می‌شود.
 
کلمات کلیدی : وزارت ورزش و جوانان ، جوانان ، ازدواج
 
K
United States
۱۳۹۵-۰۲-۱۴ ۱۴:۳۳:۳۱
حالا کو شرایط ازدواج که از رنگش صحبت می کنید کو اشتغال ،بجای صحبت در مورد بوق ازدواج برید دنبال راهکار اشتغالزایی بگردید تا ازدواجهای موجود هم که داره گسسته میشه حفظ بشه در رویا زندگی نکنند لطفا مسعولان (3682463) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.